60 Hz TV monitor için masaüstü mü konsol mu?

Matrixxx7

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İhracat departmanı
Samsung M5 model TV-monitörüm var. 60Hz, hem de tepkime süresi yüksek Gaming monitorlere göre. Ayrıca Soundbar'da aldım altına. Şimdi çok güzel bir masaüstüde toplasam (ki İtopya'dan düşünüyorum) 60 Hz verecek. Çok da akıcı olmuyor. Yoksa masaüstü değil de konsol mu alsam? Series S daha iyi olur diye düşünüyorum. Optik ses çıkışından dolayı PS4 Pro düşündüm ama yazık olur modası geçmiş konsola o kadar para vermeye, nesli bitti ve oyun da çıkmıyor. PS5 desen pahalı cihaz. Sizce ne yapmalıyım? Bütçe 15 bin civarı falan.

Oynayacağınız oyunlara göre seçim yapabilirsiniz.

Hocam ben Battlefield 1 seviyorum. Onun haricinde FC 24 oynarım. Battlefield 1 Xbox'da var mı bilmiyorum Xbox'a yabancıyım.

15 bine 3060 sistem bile yok artık bu yüzden Xbox daha mantıklı.

Bir de televizyonun gecikme değerleri yüksektir.

PC'nin 60 Hz ile konsolun 60 Hz'i aynı olmuyor konsol daha akıcı oluyor sırf bu yüzden de konsol istiyorum. Sarı sitede 18 Bin'e Slim PS5'ler var, yoksa 3-4 bin aşağısına Series S mi bilemedim.

Türkiye için Xbox daha mantıklı hatta öğrenciyseniz kesinlikle Xbox.

Hocam öğrenci değilim de, konsolda kafama takılan durum bende sounbar var konsollarda optik ses çıkışı yok, Soundbar'ı TV'ye Bluetooth ile bağladığım zaman biraz gecikme oluyor bu çok fark edilir mi acaba? TV'de optik ses girişi yok.

Ayrıca Series S için en uygun fiyat İtopya'da mı?

Eğer 512 GB versiyonunu alacaksanız monitör alın bence çünkü ses gecikmesi rekabetçi oyunlarda önemlidir

Hadi ya TV'yi satmak istemiyorum. Soundbar'ı da kullanmasam boşuna almış gibi olacağım. Monitorlerde optik ses girişi var mı ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı