600-700 TL civarı mouse önerisi

Bütçe
600-700 TL

ftlX0

Kilopat
İyi günler. Şu an kullandığım mouse G102 çok sıkıntı çıkarmaya başladı. Yeni bir mouse bakıyorum ama fiyatlar uçmuş haliyle. Maksimum 600-700 TL civarı mouse önerir misiniz? Benim aklımda şu ürün var. Bugün denedim mağazada claw olarak da rahat tutuluyordu. Bu ürün ile ilgili bildiğiniz bir sıkıntısı var mı yoksa F/P mi dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Şu an kullandığım mouse G102 çok sıkıntı çıkarmaya başladı. Yeni bir mouse bakıyorum ama fiyatlar uçmuş haliyle. Maksimum 600-700 TL civarı mouse önerir misiniz? Benim aklımda şu ürün var. Bugün denedim mağazada claw olarak da rahat tutuluyordu. Bu ürün ile ilgili bildiğiniz bir sıkıntısı var mı yoksa F/P mi dersiniz?
O fiyatların bir tık üstüne bu denenebilir;
Fiyatına göre güzel ve kullananların çok sıkıntı çektiğini görmedim.

Logitech G203 Lightsync tavsiyem.

Yanış yazmışım. Şu an G203 kullanıyorum. Bundan önce G102 kullanıyordum. 6 yıldır bu fareyi tutan biri olarak (ikisi de aynı zaten). Mouse'ların orta tekerleği maksimum 2 yıl dayanır. Kablolarını lehimlemek gerekiyor çabuk kırılıyor. Birkaç aydırda switchleri bozuk. 3.kez tekrar almayacağım bir ürün yani. Ama sağ olun.

Tamam. Bir an SteelSeries için dediğinizi sandım.

SS Prime herhangi bir kronik sorunu yok. Aradığınızı bulmuşsunuz zaten rahatlıkla alın.

SS Prime herhangi bir kronik sorunu yok. Aradığınızı bulmuşsunuz zaten rahatlıkla alın.

@emirsupra1453 adama kronik sorunuyla meşhur mouse öneriyosun ben beğenmedim deyince SS Prime gibi harika bir mouse önermişim ona beğenmedim diyosun 😄👍🏻. Şaka mısın kardeşim? G203 kadar sorunlu kötü bir mouse yoktur dünyada.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı