600-800 TL'ye sistem toplama

oyngc1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben PC toplamak istiyorum ama bütçem 600-700 TL. 800 de olabilir.
Bu fiyata güzel bir PC toplanır mı?
Benim sistemim:
  • Intel Pentium Dual-Core E6300 2.8 GHz İşlemci
  • Ati Radeon HD 4300/4500 Series 512 MB 32 Bit Ekran Kartı
  • 2 GB DDR3 Kingston Ram
  • 320 GB WD 3.5'' Harddisk
Bana GTA IV'ü lowda yada mediumda oynatacak orta seviye bir PC toplar mısınız?

Biliyorum bütçe az ama baktım soran yok, ben sorayım dedim çünkü bu PC'yi 250-300 TL'ye satarsam 400-500 TL'ye gelmiş olur PC. (Monitörsüz.)
Not: En fazla bütçe bu, daha fazla biriktir demeyin çünkü 600-800 TL toplamadım. Ancak o zaman olduğu kadarıyla toplayın.
Not: AMD olursa her ucuza gelir, hem de benim için iyi olur. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sabah PC'ye geçince toplarım da eğer 1000 TL yapabilirsen bütçeni, GTA 4'ü maximmumda bile oynayabileceğin bir PC toplayabilirim. Hatta GTA 5 bile oynarsın. Hem de mediumda.

Bu fiyata ancak bu kadar.
dfb.PNG

Arkadaş bayağı uçmuş. Benim eski ekran kartım GTX 590'dı. Onda bile maksimum ayarda ancak oynanıyordu.

Ozaman 1000 TL 'Lik Topla Bende Toplarım Sorun Yokda Yani Siz Daha İyi Toplarsınız Diye Toplatıyorum. Benim PC'yi 350-400 TL'ye Satarsam Gerisi Gelir Zaten.

Anakartınız ile işlemciniz uyumsuz. Bellekler uyumsuz. Biraz daha para biriktirip, daha güzel ve geleceğe dönük bir sistem toplayın. Verim alamazsınız, Upgrade yapamazsınız.

kardeş senin sistemine benzer bir sistemim var

Intel Pentium Dual-Core E6300 2.8 GHz İşlemci
Amd HD5450 64 bit 1GB DDR3 ekrankartı
2 GB DDR3 Kingston Ram 1333 MHZ
320 GB WD 3.5'' Harddisk sata 2 (performans açısından pek önemli olmuyor)
300 watt güç kaynağı

böyle sistemim olmasına rağmen ben gta 4 ü low da dahi oynayamadım 10 fps aldım en düşük çözünürlükte. yani bu özellikteki bir bir bilgisayarda gta 4 oynamak hayal gibi..
eğer ekran kartını (Amd HD 5450 ve üstü) yükseltirsen;
GTA ( vice city, san andres, gta 3, gta 2 serileri),wolfteam, metin 2 , skill, minecraft, counter strike, networt speed, half life 2 serileri... gibi orta düzey oyunları rahatlıkla oynarsın....

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı