600 TL civarında memur için telefon önerisi

muratknn

Kilopat
Yer
Hell, Norway
600 TL, 500 TL (1000 TL'den aşağı) civarlarinda temiz iPhone 5S arayışlarındayım. Telefonu babam için alacağım kendisi anlık olarak Samsung Galaxy S3 kullanıyor. Sizce iPhone mu almalıyım yoksa Android mi? iPhone alırsam bu telefon babama uzun bir süre yeter mi? Ayrıca iPhone alırsam nelere dikkat etmeliyim? Teşekkürler.

Telefonla maksimum yapacağı tek iş WhatsApp'ta mesaj atmak, PDF okumak. IPhone'un ekranı buna yeterli olur mu?
Bu fena olmaz bence.. 150 tl aşıyor ama.

Bu telefonu zamanında kullanmıştım. Bu telefondan sonra hayatıma Çin marka telefon almayacağıma yemin ettim.

Telefonla maksimum yapacağı tek iş WhatsApp'ta mesaj atmak, PDF okumak. IPhone'un ekranı buna yeterli olur mu?

Bu telefonu zamanında kullanmıştım. Bu telefondan sonra hayatıma Çin marka telefon almayacağıma yemin ettim.
Eli büyük birisiyse iPhone'da yazı yazmak işkence olabilir.

K6 Note modelini kullandım ve baya memnun kalmıştım :D

Uzun süreli kullanım istiyorsanız ikinci el temiz bir Android işletim sistemli telefon alın. ROM ata ata telefonun kullanım süresini fazlaca arttırabilirsiniz.

Eli büyük birisiyse iPhone'da yazı yazmak işkence olabilir.

K6 Note modelini kullandım ve baya memnun kalmıştım :D
Eli normal yetişkin boyutlarında, o kadar kötü olacağını düşünmüyorum. Zaten bayramda ona IPhone 5S'i gösterebilirim.

K6 Note'un yapımında emeği geçen ne kadar Çinli varsa umarım COVID-19 geçirir.

iPhone 5S alsanız Galaxy S3'ten farkı olacağını zannetmiyorum. Neden derseniz annemde Galaxy S3 bende iPhone 5S vardı ve ben değiştirmek zorunda kaldım o ise hala kulllanıyor.

Evet, uzun süreli kullanım istediğim, ROM atmayacağım ikinci el temiz bir telefon arıyorum.

5 kere yere sert düşürmeme rağmen hala ayakta olan, performansı da hala üst düzeyde olan bir telefon iPhone 5S. iOS işletim sistemini kullanmadan önce ben de Android'in daha iyi olduğunu düşünenlerdendim. Fakat iOS kesinlikle çok daha kullanışlı. Her açıdan tavsiyem eğer ekranın boyutu size uygun ise 5S olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı