600 TL grafik tablet önerisi

fikiresaygı

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba çizim için grafik tablet alacağım. Medium boy istiyorum. Small boylar çok önerilmiyor çizim için o nedenden ötürü. Anlayan bu konuda tecrübeli arkadaşlar tavsiye verirse sevinirim. Bütçem 650₺ fakat ikinci elden almayı düşünüyorum daha kaliteli bir ürün alma amacıyla o yüzden mümkünse sıfır önermeyin link atmanıza gerek yok bu fiyat aralığında ikinci elde bulabileceğim en sağlıklı ürün modeli önerseniz yeterli ben bulurum. Bilgisayarda kullanacağım. Nedenleriyle birlikte neden diğeri tercih edilmemeli gibi açıklayıcı yazarsanız da çok sevinirim.

Dostum "wacom intuos small" tableti öneririm. Small boy iyi değilmiş olayı tamamen hikayedir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıdaki videoyu izleyebilirsin, kendisi bir eğitim kurumunda eğitmenlik yaptığım dönemde iş arkadaşımdı. Çok iyi bir grafik tasarımcıdır. Oldukça tecrübeli biridir.

Hocam bütçenizi biraz zorlayabilirseniz bunu alın
Amazon

Dostum "wacom intuos small" tableti öneririm. Small boy iyi değilmiş olayı tamamen hikayedir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yukarıdaki videoyu izleyebilirsin, kendisi bir eğitim kurumunda eğitmenlik yaptığım dönemde iş arkadaşımdı. Çok iyi bir grafik tasarımcıdır. Oldukça tecrübeli biridir.
Wacom markası herkes kullanıyor hocam çok tercih edilir

Dostum "Wacom intuos small" tableti öneririm. Small boy iyi değilmiş olayı tamamen hikayedir.

Hocam bütçenizi biraz zorlayabilirseniz bunu alın
Amazon

Wacom markası herkes kullanıyor hocam çok tercih edilir

İkisi arasından hangisi iyidir acaba ikinci el alacağımdan ikisinide alabilirim

Siz ne için kullanıyorsunuz acaba ona göre small tercih etmeyi düşünüyorum o zaman hem daha uygun.

Sizin görüşünüzde nedir acaba bunun için

Bende wacom'un üst segmentlerinden bir tane vardı. Bluetoothlu versiyonlarından. Ondan önce bu small'ı kullanmıştım.

Şu anda Samsung Galaxy Tab S8 ultra kullanıyorum. Bu sebeple grafik tableti kullanmıyorum artık.

Dostum "Wacom intuos small" tableti öneririm. Small boy iyi değilmiş olayı tamamen hikayedir.

Bu arada videoyu başından sonuna kadar izledim bayağı yardımcı oldu karar vermemde.
Bende Wacom'un üst segmentlerinden bir tane vardı. Bluetooth'lu versiyonlarından. Ondan önce bu Small'ı kullanmıştım.

Şu anda Samsung Galaxy Tab S8 Ultra kullanıyorum. Bu sebeple grafik tableti kullanmıyorum artık.

iPad 6 işimi görür mü acaba, Wacom'dan daha sağlıklı olur mu? Tablet ile kullanmanın tam farkı nedir ekranla çizim dışında.

Wacom One By Small ile vacom intuos s var bir de hangisi doğru olur

Son düzenleme:

Geri
Yukarı