600 TL Mouse Önerisi

Htirz7

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
600 TL'ye mouse arıyorum, RGB ışıklandırması olursa benim için daha iyi olur. Razer Abyssus V2 modelinden geçeceğim ve ağırlıklı olarak PUBG, Fortnite ve Battlefield 5 gibi oyunları oynayacağım.

FPS oyunları için ideal 250ips izleme hızına sahip olan PMW3360 sensörlü MM530 modelimizi önerebilirim. 280TL :)

Merhabalar, tam 600 TL olarak önerebileceğiniz bir modeliniz bulunmakta mı? Razer Abyssus V2'den geçeceğım ve Razer Abyssus V2 modeline göre kat kat daha iyi bir şey olmasını istiyorum.

600 TL harcayacağım diye, gereksiz bir tüketme amacına girmişsin. Bugün sağlam markaların mouseları hep birbirlerinin muadili. Sadece kullanım amacına göre sensör ve tasarım farklılıkları oluyor.

Razer'a alıştıysan, Razer Deathadder Elite öneririm. Eğer hoşuna gitmezse, Steelseries Rival 710.

Merhabalar, tam 600 TL olarak önerebileceğiniz bir modeliniz bulunmakta mı? Razer Abyssus V2'den geçeceğım ve Razer Abyssus V2 modeline göre kat kat daha iyi bir şey olmasını istiyorum.

600TL harcayacağım diye şartlandırmayın kendinizi. Piyasada çoğu mouse'da PMW3360 sensör kullanılıyor. Bu sensörün de izleme hızı 250IPS, hızlanma değeri 50g. MM530 modelimizde de bu değerler bu şekilde. PMW3360 kullanan 400 liraya da mouse var onların tasarımsal olarak üstünlükleri veya marka değeri var. Bu modeli bilerek ucuz tutuyoruz ki fiyat/performans oranını kaybetmesin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı