600 TL'ye kadar telefon önerisi

Robbins

Centipat
Merhabalar, öğrenciyim. Bu yüzden telefona ayırabileceğim bütçem maalesef 600 TL kadar fakat telefondan tek beklentim WhatsApp ve diğer sosyal ağlara erişim, bunun dışında kamerası olmasa da olur, oyun da oynamam zaten. Bu fiyat aralığında alabileceğim, beni en azından 1 sene götürebilecek bir telefon var mıdır? Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu modelleri incelemenizi öneriyorum.

P11'ini kullanmış biri olarak tavsiye etmiyorum.
Hocam bende normalde önermem ama
1-Android telefonda ikinci el ciddi manada baş ağrıtabilir. Sizden önceki kullanıcıyı tanımıyorsunuz çünkü kimdir necidir diye
2-Sıfır olarak bütçe çok dar ve hep GO modelleri ve K9 gibi 1 GB RAM telefonlar var. Reeder kaliteli diye önermedim. Bütçeye en yakın alınabilir telefonu önerdim.

Hocam bende normalde önermem ama
1-Android telefonda ikinci el ciddi manada baş ağrıtabilir. Sizden önceki kullanıcıyı tanımıyorsunuz çünkü kimdir necidir diye
2-Sıfır olarak bütçe çok dar ve hep GO modelleri ve K9 gibi 1 GB RAM telefonlar var. Reeder kaliteli diye önermedim. Bütçeye en yakın alınabilir telefonu önerdim.
Dediğinizde çok haklı olsanız da ben olsam P11'den sonra asla almazdım, 2. ele bakardım kesinlikle.
Telefona kendi kendine reklam virüsü bulaşmıştı. Sıfırladım ve kendi kendine geri geldi. Ayrıca sistem dosyaları içerisinde gözüküyordu bu virüs, yani kaldıramıyordunuz kolay kolay. Ayrıca gösterdiği siteler de çok saçmaydı.

Dediğinizde çok haklı olsanız da ben olsam P11'den sonra asla almazdım, 2. ele bakardım kesinlikle.
Telefona kendi kendine reklam virüsü bulaşmıştı. Sıfırladım ve kendi kendine geri geldi. Ayrıca sistem dosyaları içerisinde gözüküyordu bu virüs, yani kaldıramıyordunuz kolay kolay. Ayrıca gösterdiği siteler de çok saçmaydı.
Hocam o tamamen sizin kullanımınızdan kaynaklı. her telefonda olabilecek bir şey. Yani Reeder kaynaklı bir sorun yok. Bir aralar devletin verdiği kırılmış tabletlerde de oluyordu. Çözümü formatlamak değil fabrika yazılımını baştan yüklemek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı