600 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

liberto92

Hectopat
Daha fazla  
400-500 liraya güzel bir kulak içi kulaklık önerme şansınız var mı? Kablolu veya kablosuz da olur ama kablolu daha iyidir benim için en fazla 600'e kadar çıkabilirim. Öneriniz için şimdiden teşekkür ederim.

@liberto92 Bütçenizi bir tık aşıyor ama bu fiyat aralığında alabileceğiniz en güzel kulaklıklardan biri.

Son düzenleme:
Güzel duruyor bakacağım, teşekkürler.
Zamanında 40 liraya falan almıştım, bu dönemde 300 tl'ye kesinlikle değmez. Sizin bütçenizde önerilerim tangzu wan'er / truthear hola / 7hz salnotes zero / belki kz castor. Shenzenaudio veya aliexpress'ten bakabilirsiniz. Tangzu wan'er alırsanız yeşil olanında kablo daha iyi haberiniz olsun birde.

Zamanında 40 liraya falan almıştım, bu dönemde 300 tl'ye kesinlikle değmez. Sizin bütçenizde önerilerim tangzu wan'er / truthear hola / 7hz salnotes zero / belki kz castor. Shenzenaudio veya aliexpress'ten bakabilirsiniz. Tangzu wan'er alırsanız yeşil olanında kablo daha iyi haberiniz olsun birde.
Konuda 600 yazıyor,adam 400 500 demiş ,siz 1k'lık kulaklıkları önermişsiniz, insanların diğer önerilere eleştirisi yok anca emoji atılabiliyor. Konu sonuca da ulaşmamış.İşime yarar diye bakayım dedim boşuna vakit kaybettim

Konuda 600 yazıyor,adam 400 500 demiş ,siz 1k'lık kulaklıkları önermişsiniz, insanların diğer önerilere eleştirisi yok anca emoji atılabiliyor. Konu sonuca da ulaşmamış.İşime yarar diye bakayım dedim boşuna vakit kaybettim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Castor ali'den, ortalıkta salnotes zero 1 ve truthear hola kalmadı artık üretimleri durdu. Shenzenaudio ve aliexpress'ten bakın yazmışım oraya nerenizle okudunuz bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı