600 TL'ye mouse önerisi

Bütçe
600TL
En alttaki konu yanlış mouse.
Onun üstündeki Prodigy mı belli değil.

Sadece en üstteki doğru konu ben de 1 tane konu attım.

Ne açıdan ergonomi mi? Arkası yukarı doğru bir mouse diye biliyorum kişiden kişiye değişir ergonomi.

Hadi tamam sorunu yok diyelim, neden daha kötü bir fare alsın?

Neresi daha kötü onu söyle ona göre konuşayım.

Malzemesi daha iyiyse net bir neden var onun dışında kişiden kişiye değişen bir durum.

Ya yukarıda neden alınmaması gerektiği için rehber attım. Sensörü rezalet diyorum kaç kere diyeceğim.

SS Prime/HTM hati Ultra/HyperX haste dışı modeller önerilmez bu bütçede.
@Optikiyaza kardeşim fosil önermeyin.

Fosil pek doğru bir tabir olmaz hocam.

Ya yukarıda neden alınmaması gerektiği için rehber attım. Sensörü rezalet diyorum kaç kere diyeceğim.

Rehberdeki tek neden sensör diğerleri kişisel ben de sensörler arasındaki farka aşırı önem veren birinin bayağı bir bilgisi olduğunu varsayıyorum alınmaz diye bir şey yok bu üründe alan kişi isterse farklı bir ürün tercih edebilir.

Rehberdeki tek neden sensör diğerleri kişisel ben de sensörler arasındaki farka aşırı önem veren birinin bayağı bir bilgisi olduğunu varsayıyorum alınmaz diye bir şey yok bu üründe alan kişi isterse farklı bir ürün tercih edebilir.

Ya G102 takılıyor diye binlerce konu var Reddit'te. Az araştırın. Kaç kere diyeceğim daha iyisini almak varken niye kötüsünü alsın?

Tam da tabiri olur. 7.senesine giren mouse a yeni mi diyeceğim ben?
Tabii ki de fosil diyeceğim.

Benim için halen fosil değerinde. Teknoloji 1 senede nereden nereye geliyorken 1520 gün çok büyük süre.
Üstelik bütçede htm hati Ultra ve HyperX haste gibi 2 dev yatıyor.

Bence o kadar da fosil olmaz, tabii ki o modeller daha iyi ama. Zaten alınır demiyorum G102'ye, sadece fosil pek sayılmaz diyorum.

Geri
Yukarı