6000-6500 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Sparding

Hectopat
Merhaba oyuncu kulaklığı arıyorum. HyperX Cloud II Wireless kullanıyorum 1.5 yıldır ama sağdaki klipsleri kırıldı. Kullanabiliyorum ama kırılacak gibi gözüküyor.
HyperX III Wireless olabilir diyorum ama o da kırılırsa o kadar paraya yazık olur. Deri pedli deri kafa bantlı kaliteli ses veren bir kulaklık öneriniz var mı bütçem 6000-6500 civarı. Kablosuz olsun.

Arctis Nova 7 al derim.

Hocam deri ped değil ve Arctis 7 kullandım kafa bandı hiç hoşuma gitmiyor. Yoksa biliyorum. Deri pedli kafa bandı da deri olan bir kulaklık arıyorum.

Bunları takarsınız ozaman hocam. Alır ekstradan. Stok padlerden daha kaliteli olur.

Yanlış padi atmışım arctis 7 için pad satılıyordu bulursam atarım.

İlla deri birşey arıyorsanız bu var seçenek olarak.

Bunları takarsınız o zaman hocam. Alır ekstradan. Stok padlerden daha kaliteli olur.

Yanlış padi atmışım Arctis 7 için pad satılıyordu bulursam atarım.

İlla deri bir şey arıyorsanız bu var seçenek olarak.

Hocam bunun sesinden kimse hoşlanmıyor mikrofonu gayet iyi fakat kimse ses kalitesini beğenmiyor. Corsair Virtuoso iyi hoş fakat o da pahalı ve şarjı az dayanıyor.

Yani tercih meselesi ben Cloud 2 veya Cloud 3 kulaklıklarına kablosuz diye sırf 6000TL vermezdim.

Yani tercih meselesi ben Cloud 2 veya Cloud 3 kulaklıklarına kablosuz diye sırf 6000TL vermezdim.

Abi deri padli kablosuz oyuncu kulaklığı premium kalite oluyor. Hep bakarsan fiyatlar 8-10k, Razer kablolusu 2000 kablosuzu 10k deri padlisi olanın 6.2K bez olan. Logitech 8K güvenilir bir yerden alırsan. Ben anlamadım bu işi nasıl en pahalısı olabiliyor deri ve kablosuz olanlar.

Geri
Yukarı