6000-7000 TL'ye 4060 ile uyumlu monitör önerisi

Hocam ViewSonic VX2728J bu monitör kesinlikle alınır; renk oranları, panel olarak vs. her türlü yukarıdaki bütün monitörlerden daha iyi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Bu iki monitörden de uzak durmanızı tavsiye ederim, iyi sosyaller. Zaten Samsung Odyssey'e @Ruindry hocam diyeceğini demiş. Asus Tuf Vg258QR'de ise TN bir panel kullanılıyor yani renk açısından en kötü panel türü.

Hepsiyle oynarsınız sadece deneyiminizi daha iyi seviyeye getirmek için dedim. Mesela FPS oyunlarında renk kalitesi önemli değilken Hz ile avantaj yakalarsınız ve bütçenizi renk kalitesi değil de Hz olan monitöre ayırırsınız demek istediğim bu.
Kalite ağırlıklı ama FPS çok kötü olmasın Amazonda şöyle bir şey dikkatimi çekti sizce nasıl?

Kalite ağırlıklı ama FPS çok kötü olmasın Amazonda şöyle bir şey dikkatimi çekti sizce nasıl?

Size attığım monitör iyi zaten hocam panel olarak ips ve ideal 2k monitör o ekran kartı ile kullanamazsınız attığımı alabilirsiniz 4k olan ve 6k olan büyük ihtimalle teşhir ürünüdür onları almayın 8000tl üstü satıcıdan olanları alabilirsiniz.

Size attığım monitör iyi zaten hocam panel olarak ips ve ideal 2k monitör o ekran kartı ile kullanamazsınız attığımı alabilirsiniz 4k olan ve 6k olan büyük ihtimalle teşhir ürünüdür onları almayın 8000tl üstü satıcıdan olanları alabilirsiniz.
Hocam AOC monitör hem IPS panel (siz IPS paneli belirtmişsiniz diye soyledim ) hem de DCI P3 değeri ( renk doğruluğu, yani oyun vs. özellikle hikayeli oyun oynarken daha iyi görüntü verir. )daha yüksek ve 1080P ( ViewSonic ile aynı ) bana kalırsa AOC monitörün alınması daha mantıklı gibi geldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı