6000 TL 240 Hz monitör önerisi

Bütçe
6000
Kötü bir monitör değil ama fiyatı pahalı. Daha ucuza G2722HS'den genel daha iyi olan 27g2spu varken tercih edilmemeli.

İkisinin arasında ne gibi fark var FPS oyunlarında hangisi daha iyi olur?

AOC bakabilirsiniz. Dell modelleri çok zam yedi.

Son düzenleme:

Görüntü kalitesi ve ergonomi olarak 27G2SPU daha üstün . G2722HS FPS oyunları için daha iyi ama yine de fiyatını hak ettiğini söyleyemem. Eğer ağırlıklı FPS oynayacaksanız bu monitöre yönelebilirsiniz:

Görüntü kalitesi ve ergonomi olarak 27g2spu daha üstün. G2722HS FPS oyunları için daha iyi ama yine de fiyatını hak ettiğini söyleyemem. Eğer ağırlıklı FPS oynayacaksanız bu monitöre yönelebilirsiniz:

Gigabyte 27" G27F bu nasıl?​

FPS oyunları oynuyorum düşük ms benim için daha önemli hangisinin MPRT'si daha düşük? Diğer özellikler pek işime yaramıyor renk parlaklık pivot gibi.

FPS oyunları oynuyorum düşük ms benim için daha önemli hangisinin MPRT'si daha düşük? Diğer özellikler pek işime yaramıyor renk parlaklık pivot gibi.

AOC biraz daha yavaş.
Dell daha düşük tepkimeye sahip. Aradaki makas çok açık değil.
Dell'in 5ms değeri var. Total değer ise 9.
AOC ise Total değerde 13ms sunuyor. Fakat OverDrive ayarı var. OverDrive ile 8.9 Ms'ye iniyor.

1687250021499.png

1687250085804.png

Profound ise 1 yıllık ban yedi. Nedenini hiç sorma.

AOC biraz daha yavaş.
Dell daha düşük tepkimeye sahip. Aradaki makas çok açık değil.
Dell'in 5ms değeri var. Total değer ise 9.
AOC ise Total değerde 13ms sunuyor. Fakat OverDrive ayarı var. OverDrive ile 8.9 Ms'ye iniyor.

Eki Görüntüle 1828541

Eki Görüntüle 1828542

Profound ise 1 yıllık ban yedi. Nedenini hiç sorma.

Lenovo Legion Y27 30 almayı düşünüyordum bir de onda kronik sorun varmış sanırım MPRT açılmıyormuş.

Lenovo Legion Y27 30 almayı düşünüyordum bir de onda kronik sorun varmış sanırım MPRT açılmıyormuş.

Açıkçası MPRT sorununu hiç duymadım. Galiba siz bunun 24 inç olan modelini karıştırdınız. MPRT açınca CW sesi yapıyor. 27 inç olan modelde kronik bir sorun duymadım ve denk gelmedim. Biraz pahalı olduğu için önermiyorduk. Fakat kaliteli üründür.

Açıkçası MPRT sorununu hiç duymadım. Galiba siz bunun 24 inç olan modelini karıştırdınız. MPRT açınca cw sesi yapıyor. 27 inç olan modelde kronik bir sorun duymadım ve denk gelmedim. Biraz pahalı olduğu için önermiyorduk. Fakat kaliteli üründür.

Yorumu biraz geç gördüm ama.

Dell 27″ G2722HS modelini satın aldım.​

Yeni konular

Geri
Yukarı