6000 TL Oyun bilgisayarı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ColderPrience622

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhaba ben ColderPrience622 bu sene 8. sinifa gidiyorum ve hedeflediğim puanı tuturursam yeni bir oyun bilgisayarı alacağım malum şuanki bilgiayarım video izlerken bile kasıyor. Bende önümüzdeki 5yıl boyunca bilgisayarla ilgili para harcamak istemiyorum bende şöyle bir sistem topladım sizce beni kaç sene götürür?

Asus MAXIMUS VIII HERO Intel Z170
Corsair Vengeance LPX 16GB (4 x 4GB) DDR4 DRAM 2133MHz C13
MSI Computer NVIDIA GeForce GTX 970 GAMING 4G 4GB 256-Bit GDDR5
Silverstone Td02-e
Kingston Digital 240GB SSDNow V300 SATA 3 2.5 (7mm height) Solid State Drive (SV300S37A/240G) by
Western Digital Caviar Green 3 TB SATA III 64 MB Cache Bare/OEM
Corsair CX Series 600 Watt ATX/EPS Modular 80 PLUS Bronze
Cooler Master HAF XM

486.png

870 liraya geliyor. Türkiye'den alırsanız daha ucuz.
Corsair CX serisi PSU'larda sorunlar oluyor, size önerim CS yada VS serisine yönelin.

merhaba kardeşim elimde 3 aylık bilgisayar var sıfır toplamaya kalkarsan 8 milyarı geçiyor 5 milyara vericem düşünürsen yardımcı olurum

Kardeşim sana önerim biraz daha beklemen. Bu sırada az çok bütçeni de arttırabilirsin ve Pascal Mimarisi kullanan kartlar çıkınca sistemi toplarsın. İnşallah sınavım iyi geçer ve istediğin sisteme kavuşursun.

Bu arada 6000 TL'ye rahatça GTX 980 Ti sığdırılabilir. Eğer monitörde istiyorsanız R9 390x konulabilir.

Herkese çok teşekkür ederim ama son bir öneri istiyorum 300 tl civari kaliteli bir kasa önerirmisiniz 300tl kasa bulursam 980li 6600k li sistem 5500 tl olacak şimdiden teşekkür ederim

Bence 10. sınıfa geçmeyi bekle. Çünkü 9. sınıfta 8. sınıftan daha çok çalışman gerekecek. 9. sınıf konuları çok ağır. Bilgisayar derslerini etkileyebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı