6000 TL telefon önerisi

Bütçe
6000tl civarı

WronzG

Hectopat
Kamerası çok önemli değil genel olarak oyun, video ve sosyal medya için kullanırım. POCO X3 Pro düşünüyordum ama son yorumlarda aldıktan sonra hatalar olduğu şikayetlerini gördüm. Aklım onda ama aldıktan sonra bir şey olursa paramın boşa gitmesini istemiyorum. Diğer seçenekler olarak Samsung M52 ve Xiaomi Note 10 Pro'yu buldum. Başka bu fiyatlarda telefon varsa önerebilirsiniz. Bunların arasında hangisi mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamerası çok önemli değil genel olarak oyun, video ve sosyal medya için kullanırım. POCO X3 Pro düşünüyordum ama son yorumlarda aldıktan sonra hatalar olduğu şikayetlerini gördüm. Aklım onda ama aldıktan sonra bir şey olursa paramın boşa gitmesini istemiyorum. Diğer seçenekler olarak Samsung M52 ve Xiaomi Note 10 Pro'yu buldum. Başka bu fiyatlarda telefon varsa önerebilirsiniz. Bunların arasında hangisi mantıklı?

Fiyatını hatırlamıyom ama OnePlus nord 10 vardı işlemcisi iyiydi. Bakabilirsin.

Oyun dışında X3 Pro önermem.

A52 ve M52 modeline de bakabilirsin. A52 kamera, hoparlör kalitesi olarak daha iyi. M52 ise donanım ve performans olarak A52 modelinden daha iyi.
M52 daha iyi duruyor. Kamera ve hoparlörü çok sık kullanmıyorum zaten. Galiba onu alıcam öneri için teşekkürler ama aklım hala pocoda. Bilemiyorum..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı