6000 TL'ye Wireless Gaming kulaklık önerisi

Iverson76

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
İyi sosyaller herkese!

Bir kulaklık ihtiyacım doğdu son günlerde. G933 kullanıyordum ve emekli olmak üzere... İhtiyaçlarımdan bahsedeyim.

-Harici mikrofon kullandığım için mikrofon performansı beni çok ilgilendirmiyor. Kötü olmaması, vasat olması okey benim için.
-Kafa ayarı yapılabilir olması gerekiyor. Kafa şeklim biraz yumurta gibi o yüzden HS80 gibi kasası sabit olan kulaklıkları kullanamıyorum.
-Kafa üstündeki pedi değişebilir formatta olursa süper olur çünkü genelde o padler kulaklık kabloları sökülmeden çıkmıyor. O tip kulaklara bir tık uzak duruyorum.
-RGB olursa tadından yenmez ama olmazsa yapabileceğim bir şey yok.

Maksimum bütçe 6k.

Böyle bir kulaklık var mı? Şu an için bulabildiğim bu formatta tek kulaklık Corsair Elite RGB Wireless. Bunun dışında bir öneri var mı?

İyi sosyaller herkese!

Bir kulaklık ihtiyacım doğdu son günlerde. G933 kullanıyordum ve emekli olmak üzere... İhtiyaçlarımdan bahsedeyim.

-Harici mikrofon kullandığım için mikrofon performansı beni çok ilgilendirmiyor. Kötü olmaması, vasat olması okey benim için.
-Kafa ayarı yapılabilir olması gerekiyor. Kafa şeklim biraz yumurta gibi o yüzden HS80 gibi kasası sabit olan kulaklıkları kullanamıyorum.
-Kafa üstündeki pedi değişebilir formatta olursa süper olur çünkü genelde o padler kulaklık kabloları sökülmeden çıkmıyor. O tip kulaklara bir tık uzak duruyorum.
-RGB olursa tadından yenmez ama olmazsa yapabileceğim bir şey yok.

Maksimum bütçe 6k.

Böyle bir kulaklık var mı? Şu an için bulabildiğim bu formatta tek kulaklık Corsair Elite RGB Wireless. Bunun dışında bir öneri var mı?
Arctis 7+ al o bütçeye.

Hocam sen izle bir istersen, ayarlanmıyor söylediğim şekilde.

Yanlış modeli söylemişim ben size.

Nova 7 demek istedim.

Yanlış modeli söylemişim ben size.

Nova 7 demek istedim.
Nova 7 de aynı şekilde. Kasa sabit sadece bant kısmını yukarı veya aşağı alabiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8. dakika civarında gösteriyor.

8:45 falan.

Geri
Yukarı