6000TL ekran kartı önerisi

Bütçe
6000

Yilmaz.Kucuker

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm dostlar 6K bütçem var RTX2060 veya RTX3050 düşünüyorum kendi nazarımda AMD serisine pek sıcak bakmıyorum. Bu sebepten 6K'ya bana ekran kartı önerisinde bulaabilir misiniz? Ekran kartı fiyatları daha düşer mi? Şimdi mi almalıyım yoksa beklemede mi kalmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm dostlar 6K bütçem var RTX2060 veya RTX3050 düşünüyorum kendi nazarımda AMD serisine pek sıcak bakmıyorum. Bu sebepten 6K'ya bana ekran kartı önerisinde bulaabilir misiniz? Ekran kartı fiyatları daha düşer mi? Şimdi mi almalıyım yoksa beklemede mi kalmalıyım?
Sıfır 3050 ikinci elde 2060 bulabilme şansınız var.

Hocam keşke konuyu dün açsaydınız 6700 civarında sıfır RTX2060 vardı gaming.gen.tr sitesine bakmanı öneririm.

Kendi fikrimce düşer gibi gözüküyor.

Hocam keşke konuyu dün açsaydınız 6700 civarında sıfır RTX2060 vardı gaming.gen.tr sitesine bakmanı öneririm.

Bugün elime nakit para geçti hocam
Kendi fikrimce düşer gibi gözüküyor.

Elektrik zamlarındaki artışlar kalkacak deniliyor yakın cevremde bu da fiyatların artısına sebep olabilirmiş ne kadar dogru onu bilmiyorum.
Hocam ASUS RX 6600 kullanıyorum ve çok memnunum ara ara indirime giriyor takip edebilirsin.

Hocam AMD kartlar NVIDIA kartlara nazaran daha keskin bir görüntüye sahip bayağıdır NVIDIA kullanıyorum göz alıştı gecen RX570 taktım cok rahatsız etti beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı