6200 TL'ye 940M laptop alınır mı?

Fiyatı ne olursa olsun bu kadar eski mobil donanımlı zayıf bilgisayar alınmaz. Hiçbir iş göremezsin.

4. Nesil i7 ve 840M ekran kartlı cihazım hala hızlı çalışıyor. Fakat 6200 TL konuda belirtilen cihaz için pahalı.

Adamın bütçesi bu kadar demekki. O bilmiyor mu 14. nesil bir işlemci almayı.
İlla onu alsın demiyorum, ama benzer bütçeye daha yeni işlemcili ikinci el laptop bulabileceğinden eminim. Yakın zamanda 12. nesil i5 işlemcili sıfır laptopların 12 bin TL civarında satıldığını gördük.

Eski laptopum MX150/8250U donanımlı ve 12GB RAM'e sahip. Geçenlerde 8500TL teklif gelmişti reddettim.
Benim laptopa göre en az 2 kat daha zayıf bir laptop için 6200 vermeniz biraz saçma olur.
Araştırmaya devam edip en azından 7-8.nesile bakın.

Hiçbir iş göremezsin derken? Bende GT 740M i5 4. nesil bir laptop var hala iş görüyor, GTA 5 bile oynatıyor, ne demek hiçbir iş göremezsin?
GTA V 9 senelik bir oyun. 2 GB VRAM istiyor. Bir zahmet oynatsın. :D Günlük kullanım için kesinlikle iş görmez. Kendi bilgisayarımdan biliyorum. İşlemci çift çekirdekli aşırı zayıf. Donanım genel olarak zayıf. 2024 yılı program gereksinimlerini karşılamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı