64 bit Winrar İndirme Bağlantısı

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
P

pusat57

Ziyaretçi
Bana 64 bit son sürüm Winrar linki verebilicek var mı? İndiriyorum ama 32 bit olarak iniyor. Bu linki yeni buldum ama 32x64 yazıyor yani nasıl olucak? 2 sistemlede uyumlu mu?

@Akif Gel açtım konuyu. :D

Korsan paylaşım linki vermenin yasak olduğunu 3358 mesajda öğrenemedin mi Pusat kardeşim ?

İndiriyim sağolun. Daha doğrusu korsan olduğunun farkında değildim. Yoksa biliyorum. :)

@Egemen Hocam şimdi indirdim ve dosyayı çıkarttım. Ama bu dosyayı Usb belleğe atıcağım şekilde nasıl çıkartacağım acaba? Sağ tık yaptığım zaman Buraya çıkart gibi bir seçenek yokta.

a.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
7-Zip programını aç. Araçlar- Seçenekler kısmına gir. 7-zip kısmında İçerik Menüsü ile ilgili ne varsa hepsini işaretle. Sistem kısmından da dosyaları ilişkilendirebilirsin. Yaptıktan sonra çıkmazsa bir yeniden başlat tekrar dene.

Bir türlü yapamadım ya. @Silinen üye Senin verdiğin linkide indirdim 64 bir olanı. Ama sağ tık yapıyorım buraya çıkar diye bir yazı yok. @Egemen 7-ZİP'den de dediklerini yaptım PC'yi yeniden de başlattım ve ilişkilendirme demiştin onlarıda seçtim ama tekrar girince seçilmemiş oluyor.

b.PNG

Sonuçta bu. Ben mi bir hata yapıyorum acaba.

BIOS ROM dosyasını arşiv dosyası olarak nasıl açacaksın ? Ne işin var o dosyayla senin. Winrar'ın bir sürümü de yüklü galiba bilgisayarında. Hepsini kaldır. 7zip'i tek olarak baştan yükle. Dediğim ayarları yap sonra.

Hocam dosyayı çıkarmana gerek yok. Winrar şeklinde at yinede görüyor. Diğer konuya bak sen yanlış yere bakıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı