64 GB RAM i9 13980HX 4090 sistem düşük FPS veriyor

sekizz8

Attopat
Daha fazla  
RAM
64
SSD veya HDD modeli
4tb ssd
Ekran kartı
4090 16gb ram
İşlemci
İ9-13980hx
Sistem özelliklerim iyi olmasına rağmen FPS düşük. Bazı oyunlarda kasma yaşıyorum. FPS 40 alıyorum ne olur yardım edin kafayı yiyeceğim artık. Ekran kartı güncel Windows güncel. Laptop alalı daha 2 gün oldu. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olun.

Sistem özelliklerim iyi olmasına rağmen FPS düşük. Bazı oyunlarda kasma yaşıyorum. FPS 40 alıyorum ne olur yardım edin kafayı yiyeceğim artık. Ekran kartı güncel Windows güncel. Laptop alalı daha 2 gün oldu. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olun.
Bas iadeyi.

Artı -1 Eksi
Böyle bir sistem alıp laptopmu alıyorsunuz arkadaşında dediği gibi basın iadeyi.
Ben biraz ayarla oynadım tam olarak ne yaptığımı bilmedim. Sonra nvidia varsayılanı geri yükle dedim. Ama yine değişmedi bir şey fps düşük.

hangi oyunlarda düşük fps alıyorsun? bilgisayarı şarja bağlı kullan öbür türlü tam performans almazsın.
Şarjda zaten. En kolay yolla pubg mobile denedim atayım performans değerlerini

Ben biraz ayarla oynadım tam olarak ne yaptığımı bilmedim. Sonra nvidia varsayılanı geri yükle dedim. Ama yine değişmedi bir şey fps düşük.

Emülatör yoluyla oynadıgınız için düşük FPS vermiştir. Gerçek bir oyunda deneyin.

Cyberpunk. RDR2 gibi güç gerektiren oyunlarda genelde test edilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı