6402P, Evga GTX 970 Sistem Toplama

Çorumlu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemi almaya gittim. Monitörün sadece teşhir ürünü kaldığı için alamadım pazartesiyi bekliyorum sizce değiştirmem gereken parça var mı? Önerilerinizi bekliyorum.

image.png
image.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum öncelikle ve kesinlikle kasayı değiştir. Forumda da incelersen everest markasının kasaları ve PSU ları çok dandik ve asla tercih edilmiyor. İkincisi ekran kartınıda MSI twin frozr 970 almanı tavsiye ederim.

Bende 2 senedir MSI 970 kullanan biri olarak hiçbir sorun yaşamadım o sizin şanssızlığınız. Ayrıca arada minumum 700 TL oynuyor.

Artık GTX 970 devri bitmiştir. RX 480 ve 1060 alınmalıdır.

Kasa Corsair 100R ve VS 550 ile değiştirilmelidir.
Özel soğutmalı modelleri bekleyemediğimden ve 1060 1500 tl den satışa çıktığı için, hepsiburada'dan gtx 970 xtreme gaming'i indirimle 1160 tl'ye aldım, şimdi yanlışmı yaptım ben devri bittimi?

Özel soğutmalı modelleri bekleyemediğimden ve 1060 1500 tl den satışa çıktığı için, hepsiburada'dan gtx 970 xtreme gaming'i indirimle 1160 tl'ye aldım, şimdi yanlışmı yaptım ben devri bittimi?
Bir şeyin bittiği falan yok. :D

Forumda böyle kişiler bol. 10 serisini görünce 9 serisine çamur atanlar.

Ayrıca en az 800 900 tl fark var 1070 le aralarında.

Eğer hiç kullanmayıp satacak olsan bile en fazla 750-800 TL fiyat biçerler. Eski mimari olsada halen performanslıdır. Overclock ile RX 480'e yakın performans alırsın.

Eğer hiç kullanmayıp satacak olsan bile en fazla 750-800 TL fiyat biçerler. Eski mimari olsada halen performanslıdır. Overclock ile RX 480'e yakın performans alırsın.
Bir şeyin bittiği falan yok. :D

Forumda böyle kişiler bol. 10 serisini görünce 9 serisine çamur atanlar.

Ayrıca en az 800 900 tl fark var 1070 le aralarında.
Henüz deneme fırsatım olmadı anakart biraz sorun yaşattı ama 7 gün içinde deneyip yazacağım. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı