650 TL mikrofon önerisi

slmysf

Centipat
Daha fazla  
Evet başlıkta gördüğünüz gibi dostlar. 650TL bütçem var. Daha altı olursa çok daha iyi olur tabii. Güzel, sesimi temiz verebilecek bir mikrofon istiyorum. Yıllar boyunca kötü mikrofondan gına gelmiş bir kişiyim. Hep canımı sıkıyordu bu husus. Discord üzerinden konuşurken mikrofon kötü olduğu için telefondan bağlanıyordum. Oyun oynuyorum, oyun içinde iletişim ve dediğim gibi Discord üzerinde iletişim kuruyorum genellikle. Seslendirme ve benzeri şeyler yapmıyorum. Kendi kendime hobi olarak bazı sözler yazıp, beatle beraber seslendirip YouTube'da liste dışı olarak yayınlıyorum sadece. O yüzden o tarz durumlarda da beni çok üzmeyecek bir mikrofon arıyorum.

Kendi bulduğum ürün Razer Seiren mini:

Başlıkta da "yayıncı mikrofonu" ibaresi var. İleride kendi çapımda gene hobi olarak da yapmayı planıyordum. O da güzel bir etken gene. Kendi çapımda eğlencesine yapacağım için 2-3K'lık HyperX'lere vs. ihtiyaç duymuyorum. Ben bunu buldum ve konuyu açma sebebim zaten aynı ve mümkünse daha az bir bütçede gene aynı seviyede veya daha kaliteli bir mikrofon önerisi almak. Şimdiden teşekkür ederim.

500'ü aşmıyor vergileri dahil. Ben ve aldırdığım 5 6 kişi gayet memnun. Seiren'i andırıyor ama ben çok memnunum açıkçası.

39.jpg

Seiren Razer'ın elinden çıktığı için daha kalitelidir ama Lioncast'tan çok ötede diyemeyiz. Masaya çarpınca öyle çok ses almıyor. Cardoid yapıda olduğundan karşıdan gelen sese odaklı. Ayrıca ben Nvidia Broadcast yapay zeka kullanıyorum gürültü engelleme olarak. Ama onsuz kullandığım zamanlar Discord veya Valorant'ta gayet yeterliydi. Dip ses yok gibi diyebilirim. Dip sese sebep olan bir çok şey var. AMa USB olması ve kendi içinde ses kartı olması zaten bir fayda sağlıyor o konuda.

Ayrıca altındaki standart vida yuvası ile kollu stantlara da takılabiliyor.

Seiren Razer'ın elinden çıktığı için daha kalitelidir ama Lioncast'tan çok ötede diyemeyiz. Masaya çarpınca öyle çok ses almıyor. Cardoid yapıda olduğundan karşıdan gelen sese odaklı. Ayrıca ben Nvidia Broadcast yapay zeka kullanıyorum gürültü engelleme olarak. Ama onsuz kullandığım zamanlar Discord veya Valorant'ta gayet yeterliydi. Dip ses yok gibi diyebilirim. Dip sese sebep olan bir çok şey var. AMa USB olması ve kendi içinde ses kartı olması zaten bir fayda sağlıyor o konuda.

Ayrıca altındaki standart vida yuvası ile kollu stantlara da takılabiliyor.
Broadcast olmadan dipses hissediliyor şeklinde yorumlar gördüm doğru mudur acaba? Dipsesden nefret ederim. Kulaklıkta da mikrofonda da.

Dipses değil, ortam sesi alıyor genelde. Yani rahatsız edici bir dip ses hiç yaşamadım Broadcasting kullanmadan önce de. Seiren de fena değil. Alsan pişman olacağını sanmıyorum açıkçası.

Dipses değil, ortam sesi alıyor genelde. Yani rahatsız edici bir dip ses hiç yaşamadım Broadcasting kullanmadan önce de. Seiren de fena değil. Alsan pişman olacağını sanmıyorum açıkçası.
Hocam bu arada LS100'de 111Tl teslimat +174 Vergi vs. kendisi 350. Yani bu nasıl 500'ü geçmiyor. 111 + 174 + 350 değil mi? Ayrıca gerçekten uğraşmak istemiyorum. Gümrük vs. ile uğraşmama gerek kalır mı sizce? Ben ödemeyi yaptıktan sonra kapımda olsun istiyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı