6500 TL ekipman önerisi

Bütçe
6500TL

sheko34

Centipat
Daha fazla  
Merhaba maksimum bütçem 6500TL aşağısı olsa daha iyi bile olur.
  • Kablosuz headset(donglelı, mikrofonlu)
  • Kablosuz mouse (donglelı)
  • Kablolu klavye Switch'li olması tercihim.
  • IPS güzel görüntüye sahip bir monitör 1080p yeterli. Ms Hz çok da önemli değil ama 60Hz de olmasın.
  • Mouse pad.
Tavsiyeleriniz nelerdir?
Oyuncu değilim bilgisayarı günlük kullanıyorum ara sıra da CS:GO ve ETS 2 oynuyorum rahat kullanım için ekipmanlarımı sattım yenisini alacağım.

Corsair Void Elite Wireless 2000₺
Corsair Katar Pro 10.000 DPI optik sensör kablosuz mouse 600₺
MSI GG Vigor GK30 TR RGB 780₺
ASUS TUF Gaming VG249Q1A monitör 3300₺
Mouse Pad RGB takıntınız yoksa 50₺ fiyata her yerde bulabilirsiniz.

Şu an rahat değilim olsaydım alırdım kesinlikle en kötü iade ederdim :D

Yorumları da pek iç açıcı değil :/

MSI GG Vigor GK30 TR RGB 780₺
Mouse Pad RGB takıntınız yoksa 50₺ fiyata her yerde bulabilirsiniz.
Teşekkür ederim inceleyeceğim.

MSI gg Vigor GK30 TR RGB 780₺
Mouse pad RGB takıntınız yoksa 50₺ fiyata her yerde bulabilirsiniz.

Kulaklığın daha uygun yollu alternatifi yok mudur?

Yorumları da pek iç açıcı değil :/

Teşekkür ederim inceleyeceğim.

Kulaklığın daha uygun yollu alternatifi yok mudur?

Renk konusunda sıkıntı olmayacaksa siyah hali 1500₺ olarak satılıyor bakabilirsiniz 3 senedir kullanıyorum bende hâlâ sıfır gibi hiçbir arıza olmadı.

Renk konusunda sıkıntı olmayacaksa siyah hali 1500₺ olarak satılıyor bakabilirsiniz 3 senedir kullanıyorum bende hâlâ sıfır gibi hiçbir arıza olmadı.

Renk sorunum yok fakat kablosuz olması kesinlikle şart yerleşik bir çalışma alanım yok masam çok geniş sağa sola gidebiliyorum kafamda kablolu bir zımbırtıyla hareket zorluğu çekmek istemiyorum 😊

Renk sorunum yok fakat kablosuz olması kesinlikle şart yerleşik bir çalışma alanım yok masam çok geniş sağa sola gidebiliyorum kafamda kablolu bir zımbırtıyla hareket zorluğu çekmek istemiyorum 😊

Hatta şu an kullandığım Rampage R41 reactor modelinden inanılmaz memnunum ama kablolu olması çok büyük eksisi benim için.

Son düzenleme:

Hatta şu an kullandığım Rampage R41 reactor modelinden inanılmaz memnunum ama kablolu olması çok büyük eksisi benim için.

Hocam kablosuz ve rahat bir şey istiyorsanız dediğim modelin kablosuz hali kaliteli bir üründür işin içinde Wireless girince ister istemez fiyat çok artıyor zaten normal hali ve kablosuz hali arasında 800-1000 arası fiyat oynuyor.

Hocam kablosuz ve rahat bir şey istiyorsanız dediğim modelin kablosuz hali kaliteli bir üründür işin içinde Wireless girince ister istemez fiyat çok artıyor zaten normal hali ve kablosuz hali arasında 800-1000 arası fiyat oynuyor.

Oyuncu değilim kulaklığı sadece arkadaşlarımla konuşmak için ve ses duymak için kullanacağım aslında ihtiyacım çok temel. Ses sistemim var zaten çok ahım şahım efsane kaliteli bir sese ihtiyacım yok bu ürünlerden hangisini tavsiye edersiniz

Geri
Yukarı