6500 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

Ragnvaldr

Kilopat
Yer
Norway - Tromsø
Daha fazla  
Sizce nasıl ? Sistem uyumlu mudur ? Önerileriniz belirtirseniz sevinirim ama Ryzen odaklı bir sistem tercih etmiyorum.
dgsdgsdg.png
dgsdgs.png

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1080 için 1080p monitör? 60Hz?

GTX 1080, GTAV 1080p Ultra Preset'te 144FPS'e ulaşamayan bir ekran kartı. Technopat'ın bu konuda bir performans testi videosu var. Bu şartlarda 1080p 144HZ veya 4K monitör önermek anlamsız. Ayrıca aynı soruyu bu bütçede bir sistem için KCAS güç kaynağı öneren size de soracağım.

GTX 1080, GTAV 1080p Ultra Preset'te 144FPS'e ulaşamayan bir ekran kartı. Technopat'ın bu konuda bir performans testi videosu var. Bu şartlarda 1080p 144HZ veya 4K monitör önermek anlamsız. Ayrıca aynı soruyu bu bütçede bir sistem için KCAS güç kaynağı öneren size de soracağım.
GTX 1080 1080p'de %100 kullanılmıyor. Ben o PSU'yu hep önerdim. Bir sıkıntısı olan yok şükür. Sitenizdeki yazıyı okudum. Gereksizlikten başka bir şey değil. FPS oyunlarında HZ'nin büyük bir avantajı var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı