6500 TL oyun sistemi toplama

@passat ve @Batu Z hocalarımın sistemleri gayet güzel. RTX istiyorsanız catmeister hocamın sistemini alabilirsiniz ancak Dark marka PSU güvenilir mi bir fikrim yok, iyi ise cevaplarsanız sevinirim.

@364485 hocamızın sistemi de özenle seçilmiştir, en kötüsünü yapmak için çok uğraşmış.
Hocam, @passat'ın sisteminde Aerocool'un PSU'su bulunuyor; Dark'ın değil.

@passat ve @Batu Z hocalarımın sistemleri gayet güzel. RTX istiyorsanız catmeister hocamın sistemini alabilirsiniz.

@364485 hocamızın sistemi de özenle seçilmiştir, en kötüsünü yapmak için çok uğraşmış.

Benim sistemimin nesi kötü arkadaş RTX istedi bende RTX koydum he kasanın kötü olduğunu biliyorum.

Benim sistemimin nesi kötü arkadaş RTX istedi bende RTX koydum he kasanın kötü olduğunu biliyorum.

Kasadaki PSU C4, bilgisayarda kullanmak yerine orduya verebilirsiniz.
R5 1600, RTX2060'a 1080P çözünürlükte az da olsa darboğaz yapar. Bu ikisini yan yana koyanı da ilk defa gördüm. İşlemcin bu kadar düşük olmasına rağmen 8 GB RAM koyabilmişsin.
Anakart A320, sistemi çalıştırsın yeter mantığı ile konulmuş. Kasa milattan önce üretildi, nasıl buldun hiç fikrim yok. Çok da kötü bir kasa.
Açıkcası sistemin çalışıp çalışmayacağından bile emin değilim.

Lütfen bilmediğiniz ürünleri buraya koymayın, araştırın öyle koyun. İnsanlar bu sistemi almayı düşünüyor. Sistemi en ucuz yerlerden topla, Vatan'ı bırak derim.
Buradaki insanların topladığı sistemleri gördükçe gelişirsin, bir dahaki sistem toplama konusunda daha iyi bir sistemle görmek isterim seni :)

Geri
Yukarı