65000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
60-65

Dosya Ekleri

• 1713896949329.png
    1713896949329.png
    82,2 KB · Görüntüleme: 31
Özet geçebilirmisiniz hocam 65k bir sistem önerisinde nasıl 15 sayfa olmuş onu da anlamadım.

Görseldeki gibi özelleştirilsin.

Dümdüz 65k sistem önerisiyse bu iyidir. Görseldeki gibi yapılmalı.

Özet geçebilirmisiniz hocam 65k bir sistem önerisinde nasıl 15 sayfa olmuş onu da anlamadım.

Peki Anakartı Asus x670 yapsak Aradaki farka değer mi ? Sitedeki fiyatları karşılaştırdıgımda Msi b650 gaming plus wifi modeli Asıs prime x670'e göre daha ucuz ama sitedeki özelleştirme kısmında msi seçtiğimde daha çok fiyat farkı koyuyor, tam anlayamadım. yanlış birşey mi yaptım acaba :D

Son düzenleme:

Hocam bu soğutucu yeter mi sonradan eklemek falan gerekiyor mu,mantıklı gözüküyor sanırım bunu alacağım.

Hocam bu soğutucu yeter mi sonradan eklemek falan gerekiyor mu,mantıklı gözüküyor sanırım bunu alacağım.
Daha doğrusu bu sisteme herhangi bir düzenleme yapmaya gerek var mıdır?Bazıları ekran kartını gaming proya yükseltin diyor,soğutucusu 360 alın diyor vs.Hic anlamıyorum kafam karıştı

Son düzenleme:

Daha doğrusu bu sisteme herhangi bir düzenleme yapmaya gerek var mıdır?Bazıları ekran kartını gaming proya yükseltin diyor,soğutucusu 360 alın diyor vs.Hic anlamıyorum kafam karıştı
konu açın bütçenizle birlikte yardımcı olalım.

Konu açın bütçenizle birlikte yardımcı olalım.

Açtım hocam.

Geri
Yukarı