Çözüldü 6700 XT ve R5 5500 darboğaz yapar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lefrist

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba yeni bir sistem alacağım ve işlemciye pek bütçe ayıramadım. Monitör de olmadığı için 5500 seçtim keşke 5600 seviyesine yükselebilseydim ama şu anlık bütçem bu kadar. Alacağım monitörde 1080p olacak acaba bu ekran kartıyla işlemci darboğaz yapar mı?

AMD R5 5500-ASUS RX6700XT-12G-PRIME A320M-K-CRUCIAL 500GB SSD- 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da hocam sistem bu son sorum budur fazla darladım biraz kusura bakmayın anakart sıkıntı yaratır mı yakın tarihlerde ileride 1 yıl sonra falan değiştireceğim.
Anakart çok sıkıntı yaratmazda aynı fiyata 5600 işlemcili olan sistemleri alabilirsiniz hocam.

Anakart çok sıkıntı yaratmazda aynı fiyata 5600 işlemcili olan sistemleri alabilirsiniz hocam.

Ailemi bir türlü internetten almaya ikna edemedim tek çare vatan maalesef yine de teşekkürler.

Ailemi bir türlü internetten almaya ikna edemedim tek çare vatan maalesef yine de teşekkürler.
Attığım Vatan işte hocam. Tekrar atayım.

Attığım vatan işte hocam. Tekrar atayım.

Pardon üstteki mantis ile karıştırdım bu sistemi gördüm ama kasada tek fan var sanırım.

Pardon üstteki mantis ile karıştırdım bu sistemi gördüm ama kasada tek fan var sanırım.
4 tane fan var.

Ekran görüntüsü 2023-03-04 171945.png

Ve 7 tane fana kadar destek veriyor sanırım.

Ekran görüntüsü 2023-03-04 172112.png

Özelliklerine hiç bakmamıştım görselden yola çıkmıştım hatta bu sistem için ah vah ediyordum çok teşekkürler hocam 😅
Kararınız kesinlikle 5600 olan sistem olsun hocam PSU zaten Xigmatek iyi bir markadır. Kasada PowerBoost genellikle dahili PSU'ları olan kasaları sevilmeyen bir marka fakat sadece kasası kullanıldığı için bir sorun olacağını sanmam kötü de bir kasaya benzemiyor zaten. Onun dışında Ram'in şu an seçili olanı seçin. Diğeri 1x16.

Geri
Yukarı