69 cm alana 27" monitör sığar mı?

Daha fazla  
Arkadaşlaar fotoğraftaki alanda görmüş olduğunuz gibi kasam ile masanın yan duvarı arasındaki alan 69 cm.
Sizce bu alana 27" monitör sığar mı?
Galiba tam ucu ucuna sığıyor sizce nasıl bir görüntü ve kullanım deneyimi yaşanır?

Dosya Ekleri

• IMG_20230529_133909.jpg
    IMG_20230529_133909.jpg
    165,1 KB · Görüntüleme: 74
Sığmaz bence, sadece ekran 68 küsur CM çerçeveyle 70i buluyordur. :d internete 27 inç en boy yazdığımda hangi akılla bana 68 cm dedi acaba? Şimdi baktım da sığarmış :D

Son düzenleme:
Sığacağını düşünüyorum.

Hangi monitörü almayı planlıyorsun?

27 inç olan ekran. Yani ekranın sol en üstünden sağ en alta kadar olan ölçüsü 27 inç diye biliyorum.

Örnek olarak AOC spu/bk verebilirim kendisi 27 inç ekrana sahip ama 61 cm enine uzunluğu var. Bu sebeple sığacaktır.

Son düzenleme:
Kasayı masanın altına koymak gibi bir şansın varsa yere koy çevresinde geniş bir boşluk bırakarak tozlanmasını önle veya marangozdan 2 ayaklı kapanabilir tahta yaptırıp ek yaptıracaksın masana.

Tenk yu. Süpersiniz.

Hocam ucu ucuna sığıyorsa çok bunaltıcı gelebilir.
Teşekkürler düşüncenizi paylaştığınız için.

Sığacağını düşünüyorum.

Hangi monitörü almayı planlıyorsun?

27 inç olan ekran. Yani ekranın sol en üstünden sağ en alta kadar olan ölçüsü 27 inç diye biliyorum.

Örnek olarak AOC spu/bk verebilirim kendisi 27 inç ekrana sahip ama 61 cm enine uzunluğu var. Bu sebeple sığacaktır.
Ben aslında 0. aoc 27'' 165hz 1ms IPS model alacaktım ama ikinci el ucuza bir monitör buldum aynı özelliklerde ama Acer marka. Onu tam alacaktımki bir abim ayarlayacağını söyledi. Yani daha marka model belli değil.
Teşekkürler bunu öğrendiğim iyi oldu. Bende o 68 cm olarak belirttikleri uzunluğu ekranın 2 komşu olmayan köşesinden olan uzaklık olarak biliyordum fakat bir yerde enlemesine ok ile gösterip 68 cm yazdığını görünce yanlış bir bilgi edinmişim.

Kasayı masanın altına koymak gibi bir şansın varsa yere koy çevresinde geniş bir boşluk bırakarak tozlanmasını önle veya marangozdan 2 ayaklı kapanabilir tahta yaptırıp ek yaptıracaksın masana.

Kasayı masanın altına koymam. Işıklı mışıklı aldık o kadar.
Hiç sevmiyorum öyle mahalle esnaflarıyla muhattaba girmeyi, geneli çakal ya da paraya doymuş herifler. BİM, A101 falan geliyorsa ya da Trendyol, Hepsiburada'da falan varsa alırım.
Zaten sığıyormuş bu haliyle de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı