7.000TL televizyon önerisi

Shyankh

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Huawei Mateview GT 34
Intel Core i5 12400F
MSI RTX 4070 Gaming X Slim
Asus Prime H610M-A D4
Corsair Vengeance LPX 3200mhz CL16 (8x2)
WD Green 480 GB (SN350) M.2 SSD
Kioxia Exceria G2 1 TB M.2 SSD
ID-Cooling SE-214-XT
Corsair Carbide Series SPEC-Delta 650W 80+ Bronze
Bütçe 10.000 TL'lere de çıkabilir ama 7.000 TL civarında güzel bir şey bulabilirsek daha iyi olur. Aradığım özellikler Smart, 4K, tercihen 50 inç. Bu seviyede kaliteli, uzun yıllar götürecek, sıkıntı çıkarmayacak, YouTube'da falan rahatsız edecek kadar kasmayacak televizyon önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe 10.000 TL'lere de çıkabilir ama 7.000 TL civarında güzel bir şey bulabilirsek daha iyi olur. Aradığım özellikler Smart, 4K, tercihen 50 inç. Bu seviyede kaliteli, uzun yıllar götürecek, sıkıntı çıkarmayacak, YouTube'da falan rahatsız edecek kadar kasmayacak televizyon önerilerinizi bekliyorum.
O fiyatlara bahsettiğiniz özelliklerde televizyon yok.

O fiyatlara bahsettiğiniz özelliklerde televizyon yok.
Dediğim gibi 10.000 TL'lere de çıkabilirim, varsa diye tercihen 7.000 TL civarı bulunabilirse iyi olur demiştim.

Hocam farkettim fakat kalite ve sağlamlık unsuru olarak söylüyorum o bütçelere kaliteli ürün yok.
O zaman soruyu değiştireyim benim bulduğum televizyonlar var ama marka konusunda emin değildim, özellikleri hemen hemen aynı zaten iyi araştırdım.
Techwood, Awox, JVC, Altus, Regal, SEG, Navitech, Saba, Dijitsu, bu markalar nasıldır.

O zaman soruyu değiştireyim benim bulduğum televizyonlar ama marka konusunda emin değildim, özellikleri hemen hemen aynı zaten iyi araştırdım.
Techwood, Awox, JVC, Altus, Regal, SEG, Navitech, Saba, Dijitsu, bu markalar nasıldır.
Bahsettiğiniz bütçeye sizinde araştırdığınız gibi bu markalar çıkıyor hocam, zaten bende bu yüzden herhangi bir tavsiye linki atmadım, çünkü hiç biri kefil olunacak iyi ürünler değil.
Fakat bütçenizi esnetip

Bunlara yönelin derim.

Bahsettiğiniz bütçeye sizinde araştırdığınız gibi bu markalar çıkıyor hocam, zaten bende bu yüzden herhangi bir tavsiye linki atmadım, çünkü hiç biri kefil olunacak iyi ürünler değil.
Fakat bütçenizi esnetip

Bunlara yönelin derim.
Teşekkürler, dediğiniz ürünler bütçemi epey aşıyor. Belki 4K değil de Full HD düşünebilir, zaten 4K yayın yapan kanallar da tek tük. YouTube veya filmlerde de uzaktan izleyeceğimiz için farkı anlayabileceğimi sanmıyorum.

Teşekkürler, dediğiniz ürünler bütçemi epey aşıyor. Belki 4K değil de Full HD düşünebilir, zaten 4K yayın yapan kanallar da tek tük. YouTube veya filmlerde de uzaktan izleyeceğimiz için farkı anlayabileceğimi sanmıyorum.
Bütçeyi esnetip 4k Almanızı tavsiye ederim. Taksitli olarakta alabilirsiniz bütçe peşin çıkmıyorsa. Tabiki tercih sizin.

Bütçeyi esnetip 4k Almanızı tavsiye ederim. Taksitli olarakta alabilirsiniz bütçe peşin çıkmıyorsa. Tabiki tercih sizin.
Bütçe çıkar çıkmasına da dengeyi bozmamak için televizyona o kadar bütçe ayırmayı istemedim. Kredi kartı kullanmadığımdan taksit işi de olmuyor. Önerileriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Son olarak Full HD önerebileceğiniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı