7.500-10.000 TL ortalama üstü kamera ve sosyal medya için telefon önerisi

Bütçe
7500-10000
@utkualper2
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eger bana dediysen kim fark atiyor?
Realme en az 2 yil Android guncellemesi destegi sunuyor. Bircok cihaz icin bu sayi 3.

Arkadaşlar, valideye telefon alacağım da fazla da anlamıyorum bu telefon işlerinde. Facebook'da gezinme, ortalama üstü fotoğraf ve video çeksin, WhatsApp'ta görüntülü konuşurken kasmasın. 3-4 sene kafasının rahat edeceği bir telefon bakıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
A04 te işinizi görür. Daha uygun hem.

Hocam karar senin Realme 9 Pro veya y36.

Hocam Realme 9 Pro 128 GB 8.849.-TL Vivo Y36 256 GB 8 GB 8.690.-TL aralarında fiyat farkı yok gibi, genel özellikleride hemen hemen aynı galiba. Valide bir gösteriyim hangisini beğenirse.

A04'te işinizi görür. Daha uygun hem.

Evet fiyatı baya uygun güncelleme gelme garantisi var mı? Siz kullandınız mi hiç, memnun kaldınız mı?

Hocam Realme 9 Pro 128 GB 8.849.-TL Vivo Y36 256 GB 8 GB 8.690.-TL aralarında fiyat farkı yok gibi, genel özellikleride hemen hemen aynı galiba. Valide bir gösteriyim hangisini beğenirse.

Evet fiyatı baya uygun güncelleme gelme garantisi var mı? Siz kullandınız mi hiç, memnun kaldınız mı?
Güncelleme geliyor hâlâ. Benim bir yakınım kullanıyor öyle sosyal medya işleri için fln ideal.

Güncelleme geliyor hâlâ. Benim bir yakınım kullanıyor öyle sosyal medya işleri için falan ideal.

Hocam karar senin Realme 9 Pro veya y36.

@utkualper2
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eger bana dediysen kim fark atiyor?
Realme en az 2 yil Android guncellemesi destegi sunuyor. Bircok cihaz icin bu sayi 3.

Hepinize teşekkür ederim, değerli vaktinizi bana ayırdınız.

Geri
Yukarı