7.500 TL'ye kadar tablet önerisi

MeTluX

Picopat
Daha fazla  
Fiyat aralığım 2000-7500 arası. Önceliklerim dizi, film izlemek, oyun oynamak. Oynayacağım oyunlarda popüler olan oyunlar. Mümkünse ekranı büyük olsun. Şarj ömrüde az olmazsa iyi olur.

Herkese iyi akşamlar.

3. parti marketler ile eksik kapatılabilir. Kaldı ki Google Play hizmetleri olmadığından, cihazın pil ömrü daha fazla.
Evet 3. parti yazılımla kurabilir ancak bunu yaparsa sıfır cihazı garanti kapsamı kalabilir.

Eğer sevdiğin oyunlar huawei app'de varsa 7500 tl ye en iyi tablet arkadaşın paylaştığı karar senin tabiç

3. parti marketler ile eksik kapatılabilir. Kaldı ki Google Play hizmetleri olmadığından, cihazın pil ömrü daha fazla.

3.parti marketler kullanmak istemiyorum. Huawei telefonum oldu ancak bu durumdan memnun kalmadım.

Evet 3. parti yazılımla kurabilir ancak bunu yaparsa sıfır cihazı garanti kapsamı kalabilir.

Eğer sevdiğin oyunlar Huawei App'de varsa 7500 TL'ye en iyi tablet arkadaşın paylaştığı karar senin tabiç.

Biraz daha araştırarak Xiaomi Redmi pad 6 almaya karar verdim. Sizce iyi bir karar mıdır?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı