7-8 bin sıfır ekran kartı önerisi

Bütçe
7000-8000
O bütçeye alınabilecek iki kart var Intel Arc 750 ve RX 6600. Ben o bütçeye hiçbir şart altında sıfır kart almazdım, şu an sıfır alınabilecek en uygun kart yukarıda da atılmış olan RTX 4060 bunun dışında o bütçede kesinlikle 2. el alınmalı. Ha yaşınız küçüktür, aileniz izin vermiyordur hiçbir şekilde 2. el alamıyorsanız da ben olsam Intel Arc 750 alırdım.

@Bqran35 paranızın çöpe atmak istemiyorsanız arkadaşların atıkları linklerdeki ekran kartlarını almayın. Bu bütçede maalesef adam akıllı sıfır ekran kartı yok. İkinci el düşünür müsünüz peki? Eğer böyle bir düşünceniz varsa yapılan önerileri ikiye katlayacak öneriler yapabilirim.

Teşekkürler
@Bqran35 paranızın çöpe atmak istemiyorsanız arkadaşların atıkları linklerdeki ekran kartlarını almayın. Bu bütçe maalesef adam akıllı sıfır ekran kartı yok. İkinci el düşünür müsünüz peki? Eğer böyle bir düşünceniz varsa yapılam önerileri ikiye katlayacak öneriler yapabilirim.
Tanıdıklarım asla ikinci el alma dedi yanabilirmiş. Ve mining muhabbetinden korkuyorum.

Sıfır istiyorsanız ve bütçe çıkmıyorsa RX 6600. Sıfır isteyip bütçe çıkıyorsa RTX 4060. İkinci El düşünüyorsanız yine 4060.

Geri
Yukarı