7-8 bin TL QHD monitör önerisi

Monitörümü az önce teslim aldım ölü piksel çıkmadı o kadar rahatladım ki, ghostingde fark etmedim şu an hiçbir şeyiyle oynamadım renkler ve parlaklık % 50 ışık sızması testini anlayamadım odaya güneş vuruyor belki ondan belli olmuyor onu akşama deneyeceğim monitör çok güzel ve sorunsuz gelmesi çok sevindirdi tavsiye için teşekkür ederim. @Saint Lucia
Ghosting testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monitör yavaş gelirse gözüne renk doygunluğu ve kontrasttan dolayı gelir.
Keskinliği yani OverDrive ayarını arttırarak daha hızlı tepkiler alabilirsin monitörden. Sorunsuz gelmesine bende sevindim. Güle güle kullanın. Beğendiğim ve severek önerdiğim monitör.

Teşekkür ederim kurcalacağım ayarları ilerleyen safhalarda MSI cashback kampanyasına dahil galiba bu model sitede ismi var hediye koduda gelirse mükemmel olacak.

Önceki monitörüm Lenovo G24-20'di ve AAA oyunlarda 40-50 FPS'lerde yırtılma vardı. Şu an yeni monitörle aynı FPS alıyorum yüksek FPS gibi yağ gibi akıyor FPS azalması hissetmedim bir de 6700XT var 1080P'de belki tam kullanmıyordu kartı eşitlendi gibi.
İyiki dao raporu çıktıda monitör değiştirdim gözüm gönlüm açıldı :)

Son düzenleme:
Teşekkür ederim kurcalacağım ayarları ilerleyen safhalarda MSI cashback kampanyasına dahil galiba bu model sitede ismi var hediye koduda gelirse mükemmel olacak.

Önceki monitörüm Lenovo G24-20'di ve AAA oyunlarda 40-50 FPS'lerde yırtılma vardı. Şu an yeni monitörle aynı FPS alıyorum yüksek FPS gibi yağ gibi akıyor FPS azalması hissetmedim bir de 6700XT var 1080P'de belki tam kullanmıyordu kartı eşitlendi gibi.
İyiki dao raporu çıktıda monitör değiştirdim gözüm gönlüm açıldı :)
Karanlık ortamda ışık sızmasına baktınız mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20240506_234049.jpg
    IMG_20240506_234049.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 6

Geri
Yukarı