7-8 bin TL'ye 2K ve 120 Hz monitör önerisi

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Bütçem bu, 1 hafta içinde alacağım. Bu arada mutlaka 27 inç olması lazım. Amacım en net görüntüyü hangisi veriyor ise bu özelliklerde onu almak, artık doğru renk ve canlı grafikler görmek istiyorum. Genel olarak PS5 için kullanılacak.

Bütçe arttırmalısın.
Kontrastı berbat, arayüzündeki hazır sRGB profilinin renk doğruluğu berbat, overdrive profillerinin sunmuş olduğu gecikmeler de pek iyi değil.
S2722DGM çok kötü monitör hocam. FRC ile 10-bit açılamıyor ve ghosting + black smearing problemi mevcut.

1705957193346.png

Kötü. VA panel.
Hocam önerdiğiniz S2722DGM de VA panel yalnız.

Bütçe arttırmalısın.

Kontrastı berbat, arayüzündeki hazır sRGB profilinin renk doğruluğu berbat, overdrive profillerinin sunmuş olduğu gecikmeler de pek iyi değil.

S2722DGM çok kötü monitör hocam. FRC ile 10-bit açılamıyor ve ghosting + black smearing problemi mevcut.

Eki Görüntüle 2093466

Hocam önerdiğiniz S2722DGM de VA panel yalnız.
8 veren 300 daha verir hocam, peki siz attıklarınızdan hangisini alırdınız? Dediğim gibi ön planda renklerin ve grafiklerin doğruluğu yatıyor. Konsol tarafında artık A101'den alınma Samsung HD televizyondan sıkıldım çünkü.

8 veren 300 daha verir hocam, peki siz attıklarınızdan hangisini alırdınız? Dediğim gibi ön planda renklerin ve grafiklerin doğruluğu yatıyor. Konsol tarafında artık A101'den alınma Samsung HD televizyondan sıkıldım çünkü.
Renk doğruluğu şansa bağlıdır, 10 tane G274QPF alsan 10'u da farklı gözükebilir, dolayısıyla buna bir şey diyemem. Tek diyebileceğim, G274QPF'nin de, G27Q'nun da güzel monitör olduğudur. İkisi de güzel, seçim senin.

Yeni konular

Geri
Yukarı