7 kere mezuna kalmak aptallığın simgesi midir?

Ders çalış, çalışmadan kazanamazsın. Günde kaç soru çözüyorsun? Kaç saat çalışıyorsun?

Hangi üniversite istiyorsun ilk başta diş istiyordum sonra tıpa kaydı aklım eğer bir daha kalırsam 3.mezunlupum olacak ailem istemez gibi bilmiyorum kafam karılık yanı bir yer yazıp yaşadığım yerde kırık onu denemek istiyorum o da zor.
Mühendislik barajını geçsem yeter 250k yeterli olucak sayısal alanda mtok ile Selçuk üniversitesine girmeyi planlıyorum

Konu ile pek alakası yok ama ömrümüz sınavlarla geçiyor bu ne ya ?
Maalesef hocam Avrupa'da yaşamıyoruz kpss si var YKS var ALES var işimiz daha çok uzun atanasaya kadar veya hayalimizdeki mesleği bulana kadar devam yapacak birşey yok

Maalesef hocam Avrupa'da yaşamıyoruz kpss si var YKS var ALES var işimiz daha çok uzun atanasaya kadar veya hayalimizdeki mesleği bulana kadar devam yapacak birşey yok
O zaman sana iyi bir haberim var, tebrikler ! Sonsuz mezunluk hakkı kazandınız !
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ya dalga geçmeyeceğim, geçmeyeceğim diye kendimi zor tutuyordum. Sende insansın, bende, birbirimize destek olmamız lazım, birbirimizi anlamamız lazım. Adama diyorum ki, ömrümüz "sınavlarla" geçti. O da anlıyor ki sadece ÖSYM kurumuna ait sınavları işte yks sınavı. Tek derdimiz yks mi ? Oradan bakınca. Hadi bunu dar görüşü geçtim çünkü konuyu yks için açtınız peki. Ya biz Avrupa kıtasında yaşamıyoruz ya da Avrupa devleti değiliz diyerek bunu bahane olarak sunarak yapacak bir şey yok ne demek ? Zaten bir şey yapmazsan, bir şey olmaz. İstanbul'un bir kısmı ve sınırından sonrası Avrupa ama gel gör ki Avrupa kıtasında yaşaman bir şeyi değiştirmiyor. Vazgeçin artık bu sözden. Avrupa harici hiç mi eğitim sistemi güzel olan ülke yok ? Bir an konu mizah kategorisinde falan açıldı sandım. Komple eğitim sistemi yokuş aşağı gidiyor, savunması Avrupa'da yaşamıyoruz. Eğitim sistemi rayında olmayan ülkelere neler olur ? Farkında mıyız acaba ? Çözüm olarak Avrupa'da yaşamıyoruz demeyi bende çok istiyorum.

Tamam zor bir coğrafyada yaşıyoruz, kabul ediyorum. Aması var, zor coğrafyada yaşıyorsan senin yine eğitimde sisteminin bu denli ağırdan gelişmesi işi daha da zor yapar.

ailen bir şey demiyor mu?
Hiç masum bir soru değil, her neyse.

Ha bir de bir ekleme yapacağım izninizle, hazır Avrupa'da yaşamıyoruz dediniz ya. Söyleyin de üyelik sürecini iptal etsinler.

Son düzenleme:
O zaman sana iyi bir haberim var, tebrikler ! Sonsuz mezunluk hakkı kazandınız !
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ya dalga geçmeyeceğim, geçmeyeceğim diye kendimi zor tutuyordum. Sende insansın, bende, birbirimize destek olmamız lazım, birbirimizi anlamamız lazım. Adama diyorum ki, ömrümüz "sınavlarla" geçti. O da anlıyor ki sadece ÖSYM kurumuna ait sınavları işte yks sınavı. Tek derdimiz yks mi ? Oradan bakınca. Hadi bunu dar görüşü geçtim çünkü konuyu yks için açtınız peki. Ya biz Avrupa kıtasında yaşamıyoruz ya da Avrupa devleti değiliz diyerek bunu bahane olarak sunarak yapacak bir şey yok ne demek ? Zaten bir şey yapmazsan, bir şey olmaz. İstanbul'un bir kısmı ve sınırından sonrası Avrupa ama gel gör ki Avrupa kıtasında yaşaman bir şeyi değiştirmiyor. Vazgeçin artık bu sözden. Avrupa harici hiç mi eğitim sistemi güzel olan ülke yok ? Bir an konu mizah kategorisinde falan açıldı sandım. Komple eğitim sistemi yokuş aşağı gidiyor, savunması Avrupa'da yaşamıyoruz. Eğitim sistemi rayında olmayan ülkelere neler olur ? Farkında mıyız acaba ? Çözüm olarak Avrupa'da yaşamıyoruz demeyi bende çok istiyorum.

Tamam zor bir coğrafyada yaşıyoruz, kabul ediyorum. Aması var, zor coğrafyada yaşıyorsan senin yine eğitimde sisteminin bu denli ağırdan gelişmesi işi daha da zor yapar.

Hiç masum bir soru değil, her neyse.

Ha bir de bir ekleme yapacağım izninizle, hazır Avrupa'da yaşamıyoruz dediniz ya. Söyleyin de üyelik sürecini iptal etsinler.

Hocam kin kusacaksan cumhurbaşkanlığı külliyesinde yapabilirsin ama içeri alırlar falan dikkat et :)

Hocam kin kusacaksan cumhurbaşkanlığı külliyesinde yapabilirsin ama içeri alırlar falan dikkat et :)
"Kişi, kendinden bilir işi" diye bir laf var çok seviyorum.

Bir de gülmüşsün, MEB'i desteklememi beklemiyorsun herhalde ? Klasik ösym olunca böyle de gülersin. Hala bana ithamda bulunuyorsun, ben MEB'i eleştiriyorum senle beraber sende kin diyorsun, dokunduysa yapmam. Başka yerde 7 kere mezuna kalan biri bulamam gibi geliyor emin olmamakla beraber zaten Allah korusun, o yüzden burada yazmak istedim yoksa haksızda değilsin burada yazmamalıydım belki de ama dediğim gibi ilk defa denk geliyorum böyle bir konuya.

Beni yazmaya iten buydu yani sana kalkıp laf geçireyim değil. Ben izahı olmayan şeyin mizahını yaparım, seni beni kin ile suçlama isteğine iten ney onu bilemiyorum ? Düşünmekte istemiyorum. İyi günler diliyorum. Artık herkesin birbirini anlaması gerektiği ve barış ve birlik içinde olmamız gereken zamanlardan geçiyoruz. Zaten sizi gömüp sizi üstten görmeye çalışmak benim çıkarıma veya amacıma hizmet eden bir şey değil.

Son düzenleme:
7. kez mezuna kalmışsan artık ciddi anlamda çalış. Bu sene kalırsan bırak. Sınava 1 ay kala son önerim budur.

Geri
Yukarı