7. sınıf konu anlatımı kanalı önerisi

beratext

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GAINWARD GEFORCE RTX 3060TI
AMD Ryzen 5 5600
GIGABYTE A520M-H
GSKILL 8GB RIPJAWS V SIYAH DDR4-3600MHZ 2X
Meslek
Öğrenci
Kendime konu anlatımı izlemek için bir kanal arıyorum, ama bulamıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Şenol hoca izleyebilirsiniz gayet iyidir kendileri. Tonguç'ta çoğu şeyi anlamıyorum ama Şenol Hoca'da direk anlıyorum.

Bu kadar kasmana gerek yok, daha erken. Şu an devlet kitaplarından çalışsanız dahi olur. Bol bol vaktiniz varken kitap okuyun, film izleyin, arkadaşlarınızla gezin, yeni yeni hobiler edinin.

Bu kadar kasmana gerek yok, daha erken. Şu an devlet kitaplarından çalışsanız dahi olur. Bol bol vaktiniz varken kitap okuyun, film izleyin, arkadaşlarınızla gezin, yeni yeni hobiler edinin.

Evet ama LGS için şimdiden çalışmaya başladım fen lisesine gitmek istiyorum. ^^

@beratext o kadar zor bir şey değil. Son üç hafta ve ilk 1.5 ay çalıştıklarımla dahi %8'lik bir dilime girdim. Son üç ayda %1.7'lik dilime giren arkadaşımda vardı. Şu an paragraf çözüp kitap okumanız LGS için en iyisi olur. Bu sene ile 8. sınıfın alakası yok zaten.

@beratext o kadar zor bir şey değil. Son üç hafta ve ilk 1.5 ay çalıştıklarımla dahi %8'lik bir dilime girdim. Son üç ayda %1.7'lik dilime giren arkadaşımda vardı. Şu an paragraf çözüp kitap okumanız LGS için en iyisi olur. Bu sene ile 8. sınıfın alakası yok zaten.

Tavsiyen için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı