70.000 TL bütçe ile sistem tavsiyesi

SoapMactavish

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bir tanıdığıma 70.000 TL bütçe ile her şey dahil sistem toplayacağız. Vatan Bilgisayar'dan toplanacak sistem, farklı bir site olmamalı, bütün parçalar oradan olacak şekilde bu fiyat bandında en F/P sistem hangi şekilde toplanır acaba? Monitör klavye mouse dahil olacak. Oyun amaçlı toplanacak, uzun yıllar kullanmak istiyor sistemi kullanacak kişi, teşekkürler.

Merhaba, bir tanıdığıma 70.000 TL bütçe ile her şey dahil sistem toplayacağız. Vatan Bilgisayar'dan toplanacak sistem, farklı bir site olmamalı, bütün parçalar oradan olacak şekilde bu fiyat bandında en F/P sistem hangi şekilde toplanır acaba? Monitör klavye mouse dahil olacak. Oyun amaçlı toplanacak, uzun yıllar kullanmak istiyor sistemi kullanacak kişi, teşekkürler.
Vatan gereksiz pahalı bence. Hazır sistem olmaz mı güvenilir bir siteden?

Vatan da en fazla bu var hocam diğer yerlerde daha uyguna olabiliyor ama illa da vatan olacaksa bunu alın derim. İşlemciyi, Power vs SSD'yi yükseltebilirsiniz.

@408157 reis iki el atsana bu işe.

Vatan Bilgisayar sart oldugundan oneri atamiyorum, sitedeki fiyatlar zaten cok pahali normale gore.

Ama en az 4070 Ti, AM5, DDR5 bir şey olsun bari o sismis fiyata. Tabii 4080 olur normalde bu fiyata ama.

Vatan Bilgisayar sart oldugundan oneri atamiyorum, sitedeki fiyatlar zaten cok pahali normale gore.

Ama en az 4070 Ti, AM5, DDR5 bir şey olsun bari o sismis fiyata. Tabii 4080 olur normalde bu fiyata ama.
Ben de vatan bilgisayar ile ciddi sıkıntı yaşadım. Ama sen bu işin ehlisin diye,aklıma sen geldin. Son önerin bile arkadaşlara yol açar. Sağolasın

Hocam arkadaş, Vatan Bilgisayar'ın farklı bir bölümünde çalışıyor, personel indirimiyle alacağız yani. O sebepten vatan olması şart, bilgisayardan hiç anlamıyor o sebepten bana danıştı.

O zaman attığım sistem olur hocam işlemciyi 13700F, RAM'i 32 GB, SSD'yi Crucial 2TB P5 Plus,
PSU'yu Cooler Master 750W, soğutucuyu Xigmatek veya Cooler Master yapınca 54 civarı oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı