70 bin TL Gaming laptop önerisi

Bu seneki laptopları es geçip seneye daha iyi bir şey almak daha mı iyi olur sizce? FHD Rtx 4080 laptopa 85k falan vermek içimden gelmiyor niyeyse. HP Victus 16 rtx 4060ları bile alabilirm 35k falan sarı sitede 28e bulunuyor. Seneye kaliteli bir şey geldiğinde onlar daha alınabilir gibi ne diyorsunuz?Ya da 4060ti alırım masaüstü mobil 4070ten daha iyi performans veriyo hem yarı fiyatına alırım seneye de satar. kaliteli laptop alınır gibi duruyor.
Direkt 4070 Super masaüstü alın sabit kalabiliyorsanız bir yerde, 45k bütçeye olsun size 4090 laptop gücünde bir cihaz. :D

Paneli degistirmeyeceksen ve laptopu 6-7 yil kullanmayi dusunmuyorsan parani bosa harcamis olursun. Herhangi 4070'li bir laptop zaten 1080P'nin hakkini veriyor.
Evet uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum lakin 1080p yerine uzun süreli 2k ekranda kullanmak isterdim mobil 4070ler vasat 8gb vram hiçbir oyunda 2kda yetmiyor 1080p laptop almak istesem rtx 4060 daha makul fiyata. 4080lere bakıyorsun 75k full hd paneli bile iğrenç üstelik 1080p. 2k istiyorum dersen 90 ile 100kdan başlıyorlar. Bu dengesizliğin haddi hesabı yok.

Direkt 4070 Super masaüstü alın sabit kalabiliyorsanız bir yerde, 45k bütçeye olsun size 4090 laptop gücünde bir cihaz. :D
Bu sene evet sabitim ama sonrasında olamam gibi duruyor. Yurt okul ders ev gibi büyük ihtimalle dolaşacaz. Bu sene mezuna bırakıp işe girmeyi düşünüyorum kasıma kadar çalışırım. Almışken tek seferde kaliteli bir laptop isterdim lakin 100kya satılan laptopun bile kusuru varken elim gitmiyor en sonunda aile evinde kalıp masaüstünü inşa edicem o olucak :D

Evet uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum lakin 1080p yerine uzun süreli 2K ekranda kullanmak isterdim mobil 4070'ler vasat 8 GB VRAM hiçbir oyunda 2K'da yetmiyor 1080p laptop almak istesem RTX 4060 daha makul fiyata. 4080'lere bakıyorsun 75k Full HD paneli bile iğrenç üstelik 1080p. 2K istiyorum dersen 90 ile 100kdan başlıyorlar. Bu dengesizliğin haddi hesabı yok.

Bu sene evet sabitim ama sonrasında olamam gibi duruyor. Yurt okul ders ev gibi büyük ihtimalle dolaşacaz. Bu sene mezuna bırakıp işe girmeyi düşünüyorum kasıma kadar çalışırım. Almışken tek seferde kaliteli bir laptop isterdim lakin 100kya satılan laptopun bile kusuru varken elim gitmiyor en sonunda aile evinde kalıp masaüstünü inşa edeceğim o olacak :D

Vallahi ben yakin zaman once Alienware M16R1 7845HX 4080 32 GB aldim Amerika'dan Türkiye'de olsa 4070'li laptop anca alabiliyorum ayni fiyata. Zaten su anda bir tane de 3060'li Legion 5 Pro var hala 1080p icin sıkıntı cikartmiyor. O yuzden 1080p ekranda kullanacaksan 4080'li laptop almana gerek yok. Legion satilip Alienware'in borcu odenecek iste, ustune bir miktar da para ekleyeceğim.

Vallahi ben yakin zaman once Alienware M16R1 7845HX 4080 32 GB aldim Amerika'dan Türkiye'de olsa 4070'li laptop anca alabiliyorum ayni fiyata. Zaten su anda bir tane de 3060'li Legion 5 Pro var hala 1080p icin sıkıntı cikartmiyor. O yuzden 1080p ekranda kullanacaksan 4080'li laptop almana gerek yok. Legion satilip Alienware'in borcu odenecek iste, ustune bir miktar da para ekleyeceğim.
Evet rtx 4060 yeterli gibi şimdilik. Kesinlikle Tuf A15 biraz daha büyük olsaydı hemen alırdım lakin 15 inç fazla ufak geliyor. Victus ekran kalitesi kötü. Acer nitro iyi yine aynı kapıya çıkıyor biraz daha biraz daha diye diye bir bakmışım 4080li laptoplara bakıyorum bu işin sonu yok gibi.

Evet rtx 4060 yeterli gibi şimdilik. Kesinlikle Tuf A15 biraz daha büyük olsaydı hemen alırdım lakin 15 inç fazla ufak geliyor. Victus ekran kalitesi kötü. Acer nitro iyi yine aynı kapıya çıkıyor biraz daha biraz daha diye diye bir bakmışım 4080li laptoplara bakıyorum bu işin sonu yok gibi.
Sicakligi kafana takiyorsan TUF onermiyorlar ama sen bilirsin yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı