700-800 TL arası kulaklık önerisi

Bütçe
700/800

Fyoncle

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben hem oyun oynamak için hem de müzik dinlemek için bir kulaklık alacağım bütçem 700-800 TL arası.
Üzerinde 2 tane demir şerit olupta deri kafalığı olan kulaklıklardan istiyorum kafada iz yapmasın diye plastik olmaması benim için gerçekten çok önemli.
Kulağımı yara yapmazsa bir de kafalığı dedim gibi olursa ayrıca bass gibi özellikleri de olmazsa tadından yenmez, var mıdır bir öneriniz? Örnek kulaklık kafalığı:

Örnek Kulaklık Kafa Kısmı.png

Asla pişman olmazsın, hem oyun hem müzik için ideal 7.1 teknolojisi oyunlarda ses kasmak için birebir.

Bununla Kulaklarıma medeniyet geldi :D
Diğer E ticaret sitelerinde 50 60 TL daha ucuz olabilir ama Amazon'u mutlaka tavsiye ederim. Hasar/iade durumunda en sorunsuz amazondur. Üstelik Teslimatta hızlı brom

Asla pişman olmazsın, hem oyun hem müzik için ideal 7.1 teknolojisi oyunlarda ses kasmak için birebir.

Bununla kulaklarıma medeniyet geldi :D
Diğer e ticaret sitelerinde 50 60 TL daha ucuz olabilir ama Amazon'u mutlaka tavsiye ederim. Hasar/iade durumunda en sorunsuz amazondur. Üstelik teslimatta hızlı brom.

Kafalıkları hepsinin plastik.

Merhaba ben hem oyun oynamak için hem de müzik dinlemek için bir kulaklık alacağım bütçem 700-800 TL arası.
Üzerinde 2 tane demir şerit olupta deri kafalığı olan kulaklıklardan istiyorum kafada iz yapmasın diye plastik olmaması benim için gerçekten çok önemli.
Kulağımı yara yapmazsa bir de kafalığı dedim gibi olursa ayrıca bass gibi özellikleri de olmazsa tadından yenmez, var mıdır bir öneriniz? Örnek kulaklık kafalığı:

Eki Görüntüle 1736384

Yeni konular

Geri
Yukarı