700-800 TL modem önerisi

morue

Centipat
Daha fazla  
Fiber desteği olan. Kapsam alanı iyi olan yani evin her yerinden çeksin istiyorum. Belirttiğim fiyat bandında varsa bu tarz modem önerilerinizi bekliyorum bütçe biraz daha artabilir. Bu arada internet 100Mbps olacak.

Fiber desteği olan. Kapsam alanı iyi olan yani evin her yerinden çeksin istiyorum. Belirttiğim fiyat bandında varsa bu tarz modem önerilerinizi bekliyorum bütçe biraz daha artabilir. Bu arada internet 100Mbps olacak.
Evin her yerinden çekecek bir modem bu bütçe ile rüya gibi bir şey. Bende 10 dbi'lık modem var o bile evin her yerinde çekmiyor.

Evin her yerinden çekecek bir modem bu bütçe ile rüya gibi bir şey. Bende 10 DBi'lık modem var o bile evin her yerinde çekmiyor.

Peki 1000 TL civarından önerebileceğiniz modem var mı? Bir de 5GHz olması çok fark ettirir mi?

Peki 1000 TL civarından önerebileceğiniz modem var mı? Bir de 5GHz olması çok fark ettirir mi?

100 Mbps zaten internetin gerek yok.
Bunu önerebilirim en son çıkan Wi-Fi 6 ekosistemini kullanıyor.

100 Mbps zaten internetin gerek yok.
Bunu önerebilirim en son çıkan Wi-Fi 6 ekosistemini kullanıyor.

Keenetic ile arasında çok fiyat farkı var. Değer mi sizce? Genelde FPS oyunları oynuyorum yani modem kaynaklı bir sıkıntı olmaz değil mi Keenetic ile .

İnternette birkaç yazı gördüm 2.4GHz ile 5GHz arasında hız farkı çok var diye. Hız farkı çok mu olur ya da tam verim alamaz mıyım?

Dostum 1000 Mbps internetin olsaydı evet çok olurdu ama senin internetin 100 Mbps. Sana doğrusunu söylüyorum internetrin için bu modem yeterli diyorum bana internette böyle diyorlar diyorsun. O zaman konu açmanın amacı nedir?

Geri
Yukarı