700 TL SSD önerisi

@CristianoRonaldo30 bu bütçede kaliteli bir şey beklemeyin, hepsi giriş seviye diskler ama şu tercih edilebilir:

Patriot da olabilir, en azından markası belli diyelim...

@CristianoRonaldo30 bu bütçede kaliteli bir şey beklemeyin, hepsi giriş seviye diskler ama şu tercih edilebilir:

Patriot da olabilir, en azından markası belli diyelim...

Hocam GeIL zenith bu marka krnoik sorunlu attığım SSD daha mantıklı değil mi? Ya da patroit de mantıklı.

Hocam GeIL zenith bu marka kronik sorunlu attığım SSD daha mantıklı değil mi?
''R3'' modeli öyleydi ancak ''Z3'' modelinde öyle soruna rastlamadım. Attığınız Netac da alınabilir. Zaten 700 TL'ye dediğim gibi her disk bu seviyede. Ha o ha bu pek fark ettirmez.

Netac ne dostum? Marka mı?
Hocam bana söylemediniz ama ben cevap vermek isterim. Netac kaliteli ve bilindik bir marka. Duymadığınız ya da yeterli bilgiye sahip olmadığınız bir ürün/markayı direkt kötülemeyin.

SA500 modeli pek iyi değil evet ancak ne kadar ekmek, o kadar köfte. 700 TL'ye iyi SATA disk yok zaten.

Hocam bana söylemediniz ama ben cevap vermek isterim. Netac kaliteli ve bilindik bir marka. Duymadığınız ya da yeterli bilgiye sahip olmadığınız bir ürün/markayı direkt kötülemeyin.

SA500 modeli pek iyi değil evet ancak ne kadar ekmek, o kadar köfte. 700 TL'ye iyi SATA disk yok zaten.

Dostum laf anlatamazsın Netac patroit bu markaları biliyordum kaliteli olduklarınıda biliyordum ama yine de araştırıp attım yani demek istediğim bu böyle çok var.

Geri
Yukarı