700 TL'ye kadar klavye önerisi

Hocam peki attıklarım arasından bu markasız olanlar var ya onlar mı daha iyidir yoksa attığım Dierya mı? Birde hot swapp var mı Ajazz da? Ayrıca switch markası nedir bilginiz var mı?
Bu Amazon'da satilan klavyelerin cogu birbiriyle cok benzer. Kalite olarakta ozellik olarakta. Dierya'nin DK61SE versiyonunu kullaniyorum, tus sayisi disinda aynilar. Memnunum, istediginizi alabilirsiniz. Butce yetiyorsa hot-swap bir klavye cok cok mantikli olur tabii. Dierya Jixian marka switch kullaniyor. Ajazz'in bir sitede Zorro switch oldugunu yazmislar ama dogrulugundan emin degilim. Bazi modelleri hot-swap bazi modelleri degil sanirim.

Bu Amazon'da satilan klavyelerin cogu birbiriyle cok benzer. Kalite olarakta ozellik olarakta. Dierya'nin DK61SE versiyonunu kullaniyorum, tus sayisi disinda aynilar. Memnunum, istediginizi alabilirsiniz. Butce yetiyorsa hot-swap bir klavye cok cok mantikli olur tabii. Dierya Jixian marka switch kullaniyor. Ajazz'in bir sitede Zorro switch oldugunu yazmislar ama dogrulugundan emin degilim. Bazi modelleri hot-swap bazi modelleri degil sanirim.

Tamam hocam teşekkürler ben Dierya almayı düşünüyorum.

Hangi üründe karar kıldın?
Ben farklı bir ürün aldım hocam HUO Jİ CQ63 diye bir klavye. Aslında pek iyi bir klavye değil ama tam olarak benim istediğim gibi olduğu için buna karar verdim. Sizin maksimum bütçeniz nedir? Ona göre bir öneri yapabilirim. DK61 SE stoklarda yoktu en son. Zaten 600-700 den fazlasını da haketmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı