700 TL'ye Kadar Telefon Tavsiyesi

Hangi telefon ;

• zenfone 5

Oy: 18 62,1%
  • genaral mobile 4g

Oy: 4 13,8%
  • pirhana iq +

Oy: 0 0,0%
  • motorola moto g

Oy: 0 0,0%
  • Hiçbiri

Oy: 7 24,1%

• Oy verenlerin toplamı
    29

ChellyTR16

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, maximum 700 tl bütçem var. Android veya Windows Phone telefon istiyorum ama Windows phone son seçenek olsun.

Telefondan beklentilerim ;
- Batarya performansı
- İyi bir oyun deneyimi
- Malzeme kalitesi
- Uzun ömürlü olması ilgili teknik destek malzeme bulunabilirliği v.s

General mobile 4g ile zenfone 5 düşünüyorum fakat zenfone 5 cok hızlı şarj yiyip zor şarj olan bir telefon. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galaxy Grand Prime kullanıyorum. Memnunum. Ama performans açısından tabii ki Zenfone 5 önde. Ama şık olsun, çok fazla oyun oynamam diyorsanız Grand Prime tavsiyemdir. Ayrıca pili de çok iyi gidiyor.

Zenfone 5 babamda var kulaklık girişi bozuk olarak geldi yani kutuyu açtım telefonu çalıştırdım şarja taktık kulaklığını falan deniyim dedim çalışmadı sonra babam aldı telefonu eline yeni aldığı için ama şuanda çalışmıyor kulaklık girişi o yüzden malzeme kalitesinde şüpheliyim.. şarjı geç dolup erken bitiyor böyle bir sıkıntı daha var çözümü var ise biri söylerse sevinirim ve zenfone5 almaya karar vereceğim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı