700 TL'ye Telefon Önerisi

• Konuyu başlatan FirstBlood
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 3B
F

FirstBlood

Ziyaretçi
700 TL bütçem var aklımda zenfone 5 almak geçiyor ama yenisi çıkacağından dolayı kararsız kaldım. sizce 700TL'ye zenfone 5 mi almalıyım yoksa başka bir marka telefon mu? Çok kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
altı çok büyük bence al pişman olmazsın ben alalı bir kaç hafta oldu süper bir telefon tavsiye ederim

6 ile 5'in farkları pek fazla yok diyorlar zenfone 5 alıcam 6'yı mağzada incelemedim ama boyutu bana uyarsa alabirim 6'yı.

Asus Zenfone 5 üç gün önce aldım.Beklediğimden daha iyi çıktı diyebilirim.İnternet performansı beni şaşırttı dorusu bu kadar beklemiyordum akıcılık güzel takılma kasma sıfır.Boyut olarak zenfone 5 iyi gayet yeterli 6 büyük kaçabilir bence zenfone5 almalısın tavsiye ederim bende aynı bütçe ile araştırmaya başladım içlerinde en iyisi bu pişman olmazsın.

Eğer çok acil değilse hemen alma. Bekle biraz. Zenfone 2 duyuruldu. Türkiye'ye geldiği zaman Zenfone 6 ve 5'in fiyatının düşeceğini düşünüyorum. O zaman kesin kararını verirsin.

şimdiki telefonum maxi plus beni çileden çıkarttı. kasma sorunları yüzünden messenger, facebook, whatsapp gibi uygulamaları kullanamıyorum. telefonu üstelik sıfırladım halde hala devam ediyor acil olarak değiştiriyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı