7000 TL civarı telefon tavsiyesi

Bütçe
7000
4 GB ram ile oynanan oyundan keyif alınmaz. 2024'te paranızı 4 GB ramli bir cihaza yatırmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Az daha sallayın hocam. RAMle oyunun ne alakası var yettikten sonra? Bilgisayarda 32 vs 128 gb ram karşılaştırması yapmak gibi bir şey. M14teki ram işletim sisteminden dolayı yetiyor ve sanal ram de var zaten. Ayrıca 7000e 4ten fazla ram bulup diğer özelliklieri çöp olmayan bir telefon bulmada başarılar dilerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
A24 M14le genshin impactta neredeyse aynı performansı veriyor. Bunun RAMle bi alakası yok.

Az daha sallayın hocam. RAMle oyunun ne alakası var yettikten sonra? Bilgisayarda 32 vs 128 gb ram karşılaştırması yapmak gibi bir şey. M14teki ram işletim sisteminden dolayı yetiyor ve sanal ram de var zaten. Ayrıca 7000e 4ten fazla ram bulup diğer özelliklieri çöp olmayan bir telefon bulmada başarılar dilerim.
Siz de biraz az sallayın. Sanal ram'in hiçbir avantajı yok. Kendi fikrimi belirttim. Ben 4 GB ram almam, alan alsın. Önermedim sadece. Kişinin kendi muhakemesine kalmış. Bunu idrak edebilirseniz sevinirim.

Siz de biraz az sallayın. Sanal RAM'in hiçbir avantajı yok. Kendi fikrimi belirttim. Ben 4 GB RAM almam, alan alsın. Önermedim sadece. Kişinin kendi muhakemesine kalmış. Bunu idrak edebilirseniz sevinirim.

Ya adam 7 istemiş 9 10'luk telefon öneriyorsunuz 1
Oyun için istemiş 6'lık olanla 4'lük olanın kıyaslamasını atan video attım hiçbir fark yok 2
Kullanılmayan RAM'i napacaksınız? 3

Sanal ramin hiçbi işe yaramaması konusu da tamamen yanlış. Ram %100e ulaşmadığı takdirde hiçbir işe yaramaz ama ulaşırsa yarar.

Ya adam 7 istemiş 9 10'luk telefon öneriyorsunuz 1
Oyun için istemiş 6'lık olanla 4'lük olanın kıyaslamasını atan video attım hiçbir fark yok 2
Kullanılmayan RAM'i napacaksınız? 3
Ben ne önermişim?

Niye bu kadar agresif yapıyorsunuz? Amacınız nedir?

@Mardakose @aleksmc burayı okuyun.

Ben m14 kullanıyorum zaten niye okuyayım. Kendim beğenmesem önermem adama.
Tasarımı tarih öncesi ve hesap makinesi gibi görünüyor. O kadar kalın çerçeveli bir cihazı kullanmak cidden büyük başarı. Tebrik ederim sizi.

Neyse alınabilir o zaman. Hayırlı olsun. Bana ayrılan sürenin sonuna geldik.

7000e ne istiyosunuz 2 cm genişlikte telefon mu? Ayrıca öyle olmasının sebebi bataryasının 6000 olması boş bi sebepten değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı