7000 TL Ofis işleri ve internette dolaşmak için laptop önerisi

Bütçe
7000

vaporwave

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhaba arkadaşlar, internetten dizi/film izlemek, excel/word gibi ofis programlarını açabilen ucuz bir bilgisayar arıyorum öneriniz var mı?
Bunun ötesinde bir işlem yapmayacağım.
Biraz arama yaptım ve karşıma: Lenovo IdeaPad 1 Celeron N4020-4 GB-128 GB SSD-15.6INC-W11 bu bilgisayar çıktı fakat SSD boyutu birazcık düşük. Bunu arttırabilir miyim kullanmış olan var mı? Başka önerilere de açığım. Ucuza ne önerebilirseniz.
Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Evet. Mümkünse.

Beklentiniz yüksek olmasın. Günü kurtarsın cihazları bunlar. İkinci elde daha tatmin edecek cihazlar var ama sıfır zorunlu dediniz maalesef.

Beklentiniz yüksek olmasın. Günü kurtarsın cihazları bunlar. İkinci elde daha tatmin edecek cihazlar var ama sıfır zorunlu dediniz maalesef.
teşekkür ederim hocam. beklentim dediğim gibi internette film/dizi ve ofis programları bunlar iş görür gibi duruyor
Merhaba, yarın 7 adet 16 GB 256 GB SSD i7-8.Nesil makine satılığa çıkartacağım 8 K'den. Sıfır olmak zorunda değilse iletişim kurabiliriz hocam HP ve Lenovo markalar.. 4 GB RAM kurtarmaz minimum 8 olması lazım, SSD upgrade edilebilir ancak kendin alıp değiştirmen gerekiyor.
bilgi için teşekkürler fakat sıfır alacağım
Sıfır 10.000den aşağı laptop yok hocam. En kötüsü 10.000TLden başlıyor.
teşekkürler

bu ikisi arasından ASUS daha mı iyi özellik olarak?

Geri
Yukarı