7000 TL oyun ve üniversite için laptop önerisi

kte4optik

Kilopat
Daha fazla  
Buna benzer konular açılmıştır çoğuna bakıp inceledim zaten. En son 2 laptop arasında kaldım. Bugün sipariş vereceğim en son burada sormak istedim. Okuduğum bölüm elektrik elektronik. Çok sistem isteyen programlar kullanmıyoruz ama ben yine kalıcı olsun diye bütçeyi biraz yüksek tuttum. Oynadığım oyunsa çoğunlukla CS GO.

Monster'ı seçersem 8 GB RAM ekleyip öyle alacağım. Bütçem 7000 TL son bütçem bu yani bu kadar vermişken 200 daha ver şunu al falan yazmayın boşuna. Onun haricinde yukarıda paylaştığım 2 laptop ya da 6500-7000 TL civarında önerebileceğiniz başka varsa yorum atarsanız sevinirim.

7 bine çıkmışken 1660Ti almamak bence doğru bir karar değil.
Ayrıca Lenovo'nun soğutması kotu oldugu icin i7'li versiyonu CS:GO'da i5'li versiyonu ile neredeyse ayni FPS aliyor. Tek kanal RAM kullanımı da CS ya da Far Cry gibi CPU bound oyunlarda daha az FPS almanıza sebebiyet veriyor.

7 bine çıkmışken 1660Ti almamak bence doğru bir karar değil.
Ayrıca Lenovo'nun soğutması kotu oldugu icin i7'li versiyonu CS:GO'da i5'li versiyonu ile neredeyse ayni FPS aliyor. Tek kanal RAM kullanımı da CS ya da Far Cry gibi CPU bound oyunlarda daha az FPS almanıza sebebiyet veriyor.
1660Tİ en düşük fiyatlı bunu bulabildim.

Dell G315 Intel Core I7 9750H 8gb 1tb + 128GB SSD GTX1660TI Fiyatı

sizce nasıldır ?

Performans olarak Lenovo L340'dan çok daha iyi olsa da içerisinde 1660Ti Max-Q ekran kartı bulunuyor. 16GB RAM'e sahip modelinin performansını bu videodan gorebilirsin. Ayni şekilde Lenovo L340'ın da incelemesi var. Güvenilir bir YouTube kanalıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sitede de i7'li L340 benchmark sonuçları var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı