7000 TL sistem toplama

melyhky

Kilopat
Daha fazla  
Zorlarsam 7000 TL gibi bir bütçeye çıkabiliyorum. Bana sistem önerebilir misiniz? Hazır da olabilir toplama da. Çok yüksek ayarlarda oyunları oynama gibi bir derdim yok ama 10 sene CS:GO oynayabileceğim GTA gibi oyunları da düşük ayarlarda da olsa çalıştırabilecek olursa sevinirim.

Hocam az bekleyin Bitcoin düşüyor, 1,2 haftaya böyle giderse ekran kartı fiyatları da düşer.

Fiyatı düşsün, düşmesin stok yok.

Zorlarsam 7000 TL gibi bir bütçeye çıkabiliyorum. Bana sistem önerebilir misiniz? Hazır da olabilir toplama da. Çok yüksek ayarlarda oyunları oynama gibi bir derdim yok ama 10 sene CS:GO oynayabileceğim GTA gibi oyunları da düşük ayarlarda da olsa çalıştırabilecek olursa sevinirim.

Beklemek mantıklı olabilir ama yine de bilgili arkadaşlar sistem önerecektir.

Fiyatı düşsün, düşmesin stok yok.

Beklemek mantıklı olabilir ama yine de bilgili arkadaşlar sistem önerecektir.
Aynen öyle. Bir ufak göz gezdirdim sitelerde ve elle tutulur hiç bir ekran kartında stok kalmamış zaten. O yüzden acaba dedim bildiğiniz güvenilir hazır sistem var mı diye burada bir sormak istedim.

Arkadaşlara katılıyorum ama şu an almak istiyorsan önerdiğim sistemlere bak hepsi 6700 TL civarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı