7000 TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
7000 - 9'a kadar zorlayabilirim.

attackred

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

ELITE-6800 / AMD Ryzen 5 7600 / MSI Radeon RX 6800 Gaming Z Trio 16G V1 16GB / 16GB RAM / 500GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu cihaz düzeyinde bir cihazı almayı düşünüyorum önümüzdeki günlerde. Monitör standı vs derken 2-3 bin ek masrafım olacak. Bu yüzden bütçenin çok üstüne çıkamıyorum ama sistem de destekliyorsa 2K alayım bari diye istiyor insan. Ayarlanır yani biraz daha üstüne çıkabilirim.

Asıl amacım yazılım, hikayeli oyun, MMORPG oynuyorum oynarsam, FPS türünde de hikayeli oyun %99. ghosting vs problemi pek olmayan bir şeyler arıyorum. Haliyle IPS veya bütçe artışına göre OLED de olabilir. Sistem yanlış değilsem 2K destekler. 24-27 inçten birini seçeceğim, üstünde altında gözüm yok.

Tavsiyelerinize açığım, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

ELITE-6800 / AMD Ryzen 5 7600 / MSI Radeon RX 6800 Gaming Z Trio 16G V1 16GB / 16GB RAM / 500GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu cihaz düzeyinde bir cihazı almayı düşünüyorum önümüzdeki günlerde. Monitör standı vs derken 2-3 bin ek masrafım olacak. Bu yüzden bütçenin çok üstüne çıkamıyorum ama sistem de destekliyorsa 2K alayım bari diye istiyor insan. Ayarlanır yani biraz daha üstüne çıkabilirim.

Asıl amacım yazılım, hikayeli oyun, MMORPG oynuyorum oynarsam, FPS türünde de hikayeli oyun %99. ghosting vs problemi pek olmayan bir şeyler arıyorum. Haliyle IPS veya bütçe artışına göre OLED de olabilir. Sistem yanlış değilsem 2K destekler. 24-27 inçten birini seçeceğim, üstünde altında gözüm yok.

Merhaba,

Sistemin 2k oyunculuk için yeterli. Attığım monitör iyidir. Monitör standı nedir?

Bu model aklımda var, teşekkür ederim tek sıkıntı ölü piksel, ghosting vs sorunlarında iadede dert yaşatmayacak yer arıyorum. Farklı platformda da +600 TL fark oluşuyor can sıkıcı...

Sistemin 2k oyunculuk için yeterli. Attığım monitör iyidir. Monitör standı nedir?
Vesa ile taşıyıcı kola takıyorum.
Amazon.com.tr NB North Bayou Çift Monitör Masa Montajlı Stand

Bu modeller her gün niye zamlanıyor anlamıyorum bütçe ayarladıkça fiyat artıyor... Asus tuf monitörler konusunda ghosting ile ilgili yorumlar okudum, ama bu model güzel duruyor. Listeye ekledim kıyas yapayım teşekkür ederim.

8bit+FRC desteği var aradaki 400TL'ye değer.

Ghosting sorununu Asus Tuf Monitörlerinin VA Panelli versiyonları için demişlerdir bunda sorun olucağını sanmıyorum.
Asus daha ideal duruyor kıyas yapınca. Kendi standı konusunda gigabyte daha önde ama taşıyıcı kola takacağım için önemli değil. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı