700TL'ye İşlemci Tavsiyesi

Xeinz

Kilopat
MSI H97 GAMİNG 3 ana kart almayı düşünüyorum. Bunun yanına 700-800 TL arasında 900 TL'yi geçmeyecek, önerebileceğiniz işlemci var mı? İ5 4590 var aklımda ama kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem anakartı da almayıp bu bütçe ile Skylake'ye geçmeniz fakat ben yine de önerimi yapayım. İ5 4690K önerirdim ancak anakartınız ZXX çipsete sahip değil. Bu durumda İ5 4690 alabilirsiniz.

Hocam sistemi upgrade yapa yapa almayı düşünüyorum,önce anakart ile işlemci alacağım,aklımda belli bir fiyat yok ama çok fazlada çıkamam,h97 ile yakın fiyata sahip önere bileceğin bir anakart varsa tavsiyeni seve seve dinlerim.

Hocam sistemi upgrade yapa yapa almayı düşünüyorum,önce anakart ile işlemci alacağım,aklımda belli bir fiyat yok ama çok fazlada çıkamam,h97 ile yakın fiyata sahip önere bileceğin bir anakart varsa tavsiyeni seve seve dinlerim.
Doğru bir şekilde upgrade yapıyorsunuz. Ben de öyle yapacağım sırayla anakart, işlemci, RAM, ekran kartı. Bence almışken en iyisini alın DDR4 skylake yapın Asus Z170-A alın sonra i5 6600K (6700 da olabilir) sonra RAM alırsınız daha iyi olur. Sonra uzun bir süre upgrade yapmanız gerekmez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı