%75 Custom klavye önerisi

Kablolu barebone klavyeye 60 dolar bence verilmez Gmk81/87 alabilirsiniz onun yerine.

Hocam sizin önerebileceğiniz bir Custom klavye var mı keycaps, Switch dahil bütçemi aşmayacak şekilde. Eğer hocam Custom toplama daha iyi hazır klavyeler var diyorsanız onlara da kefilim onlarda olur benim için.

Hocam sizin önerebileceğiniz bir Custom klavye var mı keycaps, Switch dahil bütçemi aşmayacak şekilde.(bütçem 3500 TL) Link atsanız daha iyi olur benim için
Switchler ve keycapsler iyi sadece barebone klavyeyi değiştirseniz yeterli. Ben olsam Gmk81 yerine 87 tercih ederdim sonuçta aynı fiyata daha fazla yer ve knob var.

Switch'ler ve keycapsler iyi sadece barebone klavyeyi değiştirseniz yeterli. Ben olsam gmk81 yerine 87 tercih ederdim sonuçta aynı fiyata daha fazla yer ve knob var.

Peki hocam teşekkür ederim ama klavyenin Barebone'inde ekran gibi bir şey var onun programını nereden bulabilirim?

İkinci olarak beyaz mı daha iyidir yoksa siyah mı? (RGB yansıtması olsun, kirlenmesi, tozlanması vs.)

Switch'ler ve keycapsler iyi sadece barebone klavyeyi değiştirseniz yeterli. Ben olsam gmk81 yerine 87 tercih ederdim sonuçta aynı fiyata daha fazla yer ve knob var.

Hocam Switch'ler RGB'yi çok soğuruyor galiba.
Uygun bütçeli shine through keycaps önerebilir misiniz? (Pudding olmasın)

Son düzenleme:
Peki hocam teşekkür ederim ama klavyenin Barebone'inde ekran gibi bir şey var onun programını nereden bulabilirim?

İkinci olarak beyaz mı daha iyidir yoksa siyah mı? (RGB yansıtması olsun, kirlenmesi, tozlanması vs.)
Ben olsam siyah alırdım. Şöyle bir site buldum ne kadar güvenilirim bilmem.
Hocam Switch'ler RGB'yi çok soğuruyor galiba.
Uygun bütçeli shine through keycaps önerebilir misiniz?
2. attığımda saydam olduğunu belirtmişler sanırım en mantıklısı o.

Son düzenleme:
Ben olsam siyah alırdım. Şöyle bir site buldum ne kadar güvenilirim bilmem.

2. attığımda saydam olduğunu belirtmişler sanırım en mantıklısı o.

Teşekkür ederim hocam ama sadece yazıların yarı saydam ve yazıların Key'in altında değil de üstünde olanlarından bahsediyorum. Bunlar size göre iyiyse magic Forest modeli mı daha iyidir yoksa dream Castle mı?

Bunlar size göre iyiyse magic Forest modeli mı daha iyidir yoksa dream Castle mı?
Ben olsam retro alırdım hoşuma gidiyor öyle keycapsler. Saydam yazmışlar ama umarım saydamdır keycapsler 1 yorum var yani :D. (Satıcının ürünlerinin çoğunu beğendim bu arada cidden saydam olabilir yazdıkları gibi) Satıcının başka ürünlerindeki yorumları 4'ten düşük değil. Satıcının ürünlerinde dolaşırken şöyle bir şey buldum

Bana kalırsa RGB çok gerekli bir şey değil. Kullandığım 5108B'nin RGB'sini gece açmıyorum bile monitörün ışığı yetiyor bana.

Son düzenleme:
Ben olsam retro alırdım hoşuma gidiyor öyle keycapsler. Saydam yazmışlar ama umarım saydamdır keycapsler 1 yorum var yani :D. (satıcının ürünlerinin çoğunu beğendim bu arada cidden saydam olabilir yazdıkları gibi) satıcının başka ürünlerindeki yorumları 4'ten düşük değil. Satıcının ürünlerinde dolaşırken şöyle bir şey buldum.

Bana kalırsa RGB çok gerekli bir şey değil. Kullandığım 5108B'nin RGB'sini gece açmıyorum bile monitörün ışığı yetiyor bana
Hocam direk kullandığınız keycapsin linkini atabilir misiniz?
Veya yarı saydam falan olmasına gerek yok direk ne öneriyorsanız onu alacağım.

Son düzenleme:
Hocam direk kullandığınız keycapsin linkini atabilir misiniz?
Veya yarı saydam falan olmasına gerek yok direk ne öneriyorsanız onu alacağım.
Kullandığım keycaps 5108B'nin kendi keycapsi ama arkadaşlarıma aldırdığım keycaps bu ikisi. Bu ikisi popüler keycapsler. Ben olsam bu ikisinden birini alırdım. Festival beklersen çok daha ucuza alabilirsin tüm ürünleri.

Geri
Yukarı